چرا نیاسینامید یکی از مواد مورد نیاز برای مراقبت از پوست شده است

[ad_1]

با این وجود آلنبی می گوید مرطوب کننده ها ممکن است بهترین راه برای دریافت نیاسینامید شما باشد. وی می گوید: “به طور کلی ، کرم ها به دلیل افزایش میزان جذب ، ممکن است جذب را کمی افزایش دهند ، که باعث افزایش جذب محصول در پوست بیش از مقدار سرم می شود.” با این اوصاف ، او یکی از طرفداران زیادی در سیستم SkinMedica Lumivive است که در آن سرم روز منبع خارق العاده ای از نیاسینامید است.

سیستم Lumivive

سیستم SkinMedica Lumivive

سردرگم؟ توصیه های گارشیک را در نظر بگیرید: نتیجه مورد نظر تعیین می کند که کدام فرمول ایده آل است. وی توصیه می کند کرم شبانه مرطوب کننده و پیشرفته Pond’s Rejuveness Advanced Hydrating: وی گفت ، صرف نظر از قالب ، استفاده از محصولی با غلظت بسیار زیاد نیاسینامید برای بدست آوردن نتیجه مورد نظر ضروری نیست.

کرم شب جوان سازی Pond روی زمینه سفید

کرم شبانه مرطوب کننده و پیشرفته Pond’s Rejuveness

هو موافق است که درصد بیشتری از یک ماده فعال مانند نیاسینامید همیشه بهتر نیست. وی توضیح می دهد: “یک محصول موثر باید بین 2 تا 10 درصد نیاسینامید داشته باشد.” آلنبی اضافه می کند که محصولات با غلظت نیاسینامید زیر 5 درصد به ویژه قابل تحمل هستند.

آیا واکنش های جانبی به نیاسینامید وجود دارد؟

اگر از توصیه های متخصصان استفاده کنید و در محدوده درصد قابل تحمل نگه داشته شوید ، بعید است که حساسیت یا تحریک ناشی از نیاسینامید را تجربه کنید. اما این بدان معنا نیست که شما خواسته و ناخواسته باید با تمام سر آن غوطه ور شوید. ایروین توصیه می کند: “من به ندرت واکنش به نیاسینامید را نمی بینم ، اما مانند ترکیب هر محصول یا ماده جدید ، مهم است که قبل از استفاده از آن روی کل صورت ، واکنش بدن خود را با یک قسمت کوچک روی گردن یا مچ دست خود آزمایش کنید.”

اگرچه نیاسینامید به کاهش قرمزی پوست با آکنه و روزاسه کمک می کند ، اگر نگران استفاده موضعی آن هستید و می خواهید آن را بدون خطر استفاده کنید ، آلنبی می گوید که فرم های خوراکی تجویز شده نیاسینامید از طریق متخصصان پوست وجود دارد.

نکته دیگری که باید در نظر گرفت: “از آنجا که نیاسینامید به صورت خوراکی باعث رشد مو در برخی افراد می شود ، باید دید آیا استفاده گسترده از آن روی پوست باعث رشد مو در صورت می شود”.

حتی اگر طرفدار استفاده از سایر مواد فعال در برنامه مراقبت از پوست خود باشید ، لازم نیست نگران موارد منع مصرف باشید زیرا نیاسینامید با اکثر مواد دیگر به خوبی بازی می کند. ایروین می گوید: “نیاسینامید” یک ماده منحصر به فرد برای مراقبت از پوست است که با اکثر محصولات معمول دیگر از جمله رتینول ، اسیدهای هیدروکسی آلفا و سایر آنتی اکسیدان ها سازگار است.

استثنا big بزرگ: ویتامین C. اما نه به دلیل هر چیزی که به پوست شما آسیب برساند. “نیاسینامید” می تواند اثر ویتامین C را کاهش دهد ، بنابراین بهتر است آنها را به جای دیگری – یک صبح و یک شب استفاده کنید. “

و خوشبختانه ، استفاده از نیاسینامید در صبح خطر UV را افزایش نمی دهد. آلنبی توضیح می دهد ، برخلاف برخی دیگر از مواد فعال محبوب مانند آلفا هیدروکسی اسیدها و رتینول ، “نیاسینامید محافظت کننده عکس است ، بنابراین محصولی در نظر گرفته نمی شود که باعث ایجاد حساسیت به نور شود”. همانطور که گفته شد ، شما همیشه باید همیشه از ضد آفتاب استفاده کنید.


اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده:


اکنون برنامه 10 دقیقه ای زیبایی محافظت در برابر اشعه ماورا UV بنفش لیلی سینگ را مشاهده کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>