چرا هالستون ارکیده را دوست داشت؟ داستان واقعی

[ad_1]

HALSTON (L to R) EWAN MCGREGOR در نقش HALSTON در قسمت 105 سریال HALSTON Cr.  ATSUSHI NISHIJIMA / NETFLIX © 2021

تنظیم شبکه Netflix هالستون، شاید بتوانید بگویید که هالستون ، طراح مد ، به تصویر کشیده شده توسط Ewan McGregor ، کمی از گلهای گل ارکیده است. وقتی دستیار وی به او می گوید برای صرفه جویی در هزینه ارکیده ها را کاهش دهد ، هالستون به سادگی پاسخ می دهد که ارکیده ها بخشی از روند کار او هستند. آیا هالستون واقعی به همان اندازه از گل ارکیده لذت برده است ، یا این عجیب و غریب فقط اغراق روی صفحه است؟ حقیقت این است که بله ، هالستون عاشق این گلهای ظریف بود! هر چند دلیل فوق العاده بزرگ نیست. استیون گینز ، زندگینامه نویس هالستون ، گفته است که طراح لباس ارکیده را دوست دارد فقط به این دلیل که استادش چارلز جیمز نیز از این گلها قدردانی می کرد.

نام کوچک مینی سریال Netflix طعم لوکس بودن را داشت. او نه تنها به لباسهای ساخته شده از ترمه اصرار داشت ، بلکه همچنین هر روز ارکیده تازه را در دفتر خود نگهداری می کرد ، حتی اگر این کار به معنای هزینه های زیاد بود. و به وضوح ، هالستون هزینه های زیادی را صرف عشق خود به ارکیده کرد. مطابق با برش، طراح بودجه ارکیده را در اوج برجستگی خود در محدوده شش رقمی کم اختصاص داد – او سالانه 100000 پوند بودجه ارکیده داشت!

نویسندگان و مورخانی مانند گینز اظهار داشتند که عشق هالستون به این گلها از رابطه او با مربی خود چارلز جیمز ناشی می شود ، اما گل ارکیده نیز با گذشت زمان به شکوفه امضای خود هالستون تبدیل شد. این گل در واقع بخشی از روند او بود. آنها به نوعی بر حساسیت های مینیمالیستی او به عنوان یک هنرمند تأکید کردند. طراح گل رنی رینولدز ، که گل هالستون را تهیه کرد ، به این گفت Vogue، “او یک میز بورگوندی Gae Aulenti داشت که دوست داشت آن را با تعداد زیادی فالانوپسی سفید پر کند.”

علاقه هالستون به گل ارکیده یک عمر طول کشید. طراح لباس عشق خود را به این گلها حفظ کرد تا اینکه درگذشت. در اتاقی که وی در مرکز پزشکی Presbyterian Pacific در سانفرانسیسکو درگذشت ، روی هر میز گلدان های سفالی گل ارکیده سفید وجود داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>