چرا کیم کارداشیان خواستار طلاق از کانیه وست شد؟

[ad_1]

نیویورک ، نیویورک - 04 مه: کانیه وست (ل) و کیم کارداشیان در آن شرکت می کنند

پس از ماه ها حدس و گمان ، کیم کارداشیان پس از شش سال ازدواج در 19 فوریه رسماً درخواست طلاق از کانیه وست را داد. در حالی که ستاره 40 ساله تلویزیون واقعیت و یا رپر 43 ساله هنوز به طور علنی خبر را تأیید نکرده اند ، به نظر می رسد بسیاری از طرفداران تعجب می کنند: چه اشتباهی رخ داده است؟ در طول دهه گذشته ، ما شاهد سفر کیم و کانیه به عنوان یک زن و شوهر به پدر و مادر چهار فرزند زیبا خود هستیم – نورث ، 7 ، سنت ، 5 ، شیکاگو ، 3 و مزامیر ، 1 – اما به نظر می رسد زمان مشترک آنها فرا رسیده است تا پایان

مطابق با است! اخبار، این جفت فقط “از هم جدا شدند”. یک منبع افزود: “او سعی کرد فرصتی به او بدهد. او می خواست این کار را سال گذشته انجام دهد. او وقت زیادی به آن داد ، اما زمان آن فرا رسیده است که هیچ کاری انجام ندهد. هیچ کس کار بدی انجام نداد.”

یک منبع جداگانه گفت مردم طبق گزارشات ، كانه معتقد است كه نامزد انتخاباتي رياست جمهوري اخير او “كاهلي بود كه پشت شتر را شكست.” خودی توضیح داد: “قبل از آن ، امیدی وجود داشت. پس از آن ، هیچ. هزینه ازدواج او بود.”

کیم و کانیه برای اولین بار در بهار سال 2012 با هم جمع شدند و یک سال بعد در جشن تولد 33 سالگی کیم در پارک AT&T سانفرانسیسکو نامزد کردند. در ماه مه 2014 ، آنها با گره زدن در عروسی فوق العاده در ایتالیا ، امور را رسمی کردند. گزارش شده است که جدایی این زوج “دوستانه” است و کیم خواستار حضانت مشترک قانونی و جسمی فرزندانشان است که ظاهراً کانی با آن هم سرپرستی کرده است.

منبع تصویر: گتی / مایک کوپولا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>