چرا Captain Marvel 2 به نام The Marvels نامیده می شود؟

[ad_1]

CAPTAIN MARVEL ، از چپ: الگنیس پرز سوتو در نقش Att-Lass ، بری لارسون در نقش Carol Danvers / کاپیتان مارول ، جما چان در نقش Minn-Erva ، 2019. استودیوهای Walt Disney / فیلم های مارول / با مجوز از مجموعه Everett

نصب دوم از کاپیتان مارول در حال انتشار است و به طور رسمی عنوان دارد عجایب! استودیوی مارول اخبار مربوط به پروژه های آینده را در یک تریلر فوری که تاریخ انتشار تعداد اندکی از فیلم های MCU را در دست کار دارد ، منتشر کرد. اگر می پرسید چرا عجایب نامیده نمی شود کاپیتان مارول 2، شما قطعاً تنها نیستید کارگردانی شده توسط آب نباتفیلم Nia DaCosta ، فیلم پیش رو که قرار است در 11 نوامبر 2022 اکران شود ، هم کاپیتان مارول بری لارسون و هم ابرقهرمان نوجوان ایمان ولانی ، خانم مارول را بازی می کند. داستان کوتاه کوتاه ، ما چیزی بیش از Carol Danvers خواهیم داشت!

اگر در مورد شخصیت های جدید فیلم آینده کنجکاو هستید ، شاید زمان آن فرا رسیده باشد که + Disney را بزنید. ولانی نقش اول ابرقهرمان مسلمان روی صفحه مارول را در این سریال بازی خواهد کرد خانم مارول، که قرار است بعداً در سال 2021 از طریق سرویس پخش جریانی دیزنی منتشر شود. علاوه بر این ، ما شاهد بازگشت Teyonah Parris به عنوان مونیکا رمبو نیز خواهیم بود. WandaVision طرفداران به یاد خواهند آورد که پاریس اولین بازی MCU خود را در این بازی انجام داد WandaVision، که در آن او نماینده SWORD است که در حال تحقیق در مورد Westview با جیمی وو ، عامل FBI است. مونیکا از نظر فنی هنوز مانیتور مارول ندارد ، اما ما باید دو نکته را در نظر داشته باشیم: اول ، به راحتی می توان تصور کرد که او از زمانی که کارول بهترین دوست مادرش بود ، نوعی رابطه با کاپیتان مارول دارد. از همه مهمتر ، مونیکا در واقع کاپیتان مارول در کمیک ها بود! اگر او را در داخل دیدید WandaVision، به یاد خواهید آورد که او قدرتهایی از Scarlet Witch’s Hex دریافت کرده است – قطعاً به زودی شاهد موارد بیشتری از این موضوع خواهیم بود.

به عنوان یک کناری سریع ، عجایب در طنز معنای دیگری دارد. Marvels دقیقاً یک تیم نیست که احتمالاً انتظار فیلم آینده را داریم. در عوض ، این اصطلاح به شخصیت های ابرقدرت جهان مارول اشاره دارد. . . که شامل چند شخصیت دیگر است. ساخته شده توسط Kurt Busiek و Alex Ross ، شگفت زده کمیک ها ، که برای اولین بار در سال 1994 منتشر شد ، از طریق دیدگاه یک خبرنگار عکاسی به نام فیل شلدون ، در بازنگری روزهای ابتدایی مارول متمرکز هستند. آنها نه تنها طیف گسترده ای از ابرقهرمانان را شامل می شوند ، بلکه این کمیک ها نیز در طول دهه ها گسترش می یابند. آیا می توان چنین قاب بزرگنمایی شده را در آینده مشاهده کرد کاپیتان مارول دنباله؟ بعید است ، اما کاملاً از حیطه امکان خارج نیست!

در هر صورت ، روشن است که تمرکز بر عجایب صرفاً در کارول دانورس حضور نخواهد داشت – دیدن یکسری از قدرتمندترین بازیگران زن از کمیک های مارول در صفحه نمایش یک سواری هیجان انگیز خواهد بود!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>