چرا NBC Airlines جوایز گلدن گلوب 2022 را پخش نمی کند؟

[ad_1]

بورلی هیلز ، کالیفرنیا - 15 ژانویه: آماده سازی 63 مین گلدن گلوب سالانه در هتل بورلی هیلتون در 15 ژانویه 2006 در بورلی هیلز ، کالیفرنیا در جریان است.  (عکس از کوین وینتر / گتی ایماژ)

NBC در میان بحث و جدال مداوم با انجمن مطبوعات خارجی هالیوود جوایز گلدن گلوب سال آینده را پخش نخواهد کرد. روز دوشنبه ، NBCUniversal بیانیه ای منتشر کرد و گفت كه معتقد است “HFPA متعهد به اصلاح معنادار است” ، با این حال ، “تغییر در این اندازه به زمان و كار نیاز دارد و ما به شدت احساس می كنیم كه HFPA برای انجام درست آن به زمان نیاز دارد.” هنوز NBC هنوز همه نمایش ها را رد نمی کند. در بیانیه افزود: “با فرض اینکه سازمان برنامه خود را اجرا می کند ، امیدواریم که بتوانیم در ژانویه 2023 این برنامه را پخش کنیم.”

قبل از مراسم امسال ، لس آنجلس تایمز در یک نمایش دو قسمتی نشان داد که HFPA عضوی از سیاهپوستان ندارد و “متهم به خلع اخلاقی است”. اندکی پس از آن ، HFPA بیانیه ای در پاسخ منتشر کرد و گفت: “ما درک می کنیم که باید اعضای سیاه پوست و همچنین اعضایی از سایر اقشار کم سابقه را وارد کار کنیم و بلافاصله برای اجرای برنامه عملیاتی برای دستیابی به این اهداف تلاش خواهیم کرد. تا جایی که ممکن است.” HFPA همچنین قول 13 درصد عضویت سیاه پوستان توسط گلدن گلوب سال آینده را داد.

چندین ستاره از جمله Ava DuVernay ، Ellen Pompeo و Jane Fonda به طور عمومی HFPA را صدا کرده اند ، در حالی که تام کروز سه مجسمه گلدن گلوب خود را پس داده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>