چرا Restylane Contour ، پرکننده گونه های تزریقی تازه تأیید شده توسط FDA ، Galderma ، “تغییر دهنده بازی” است

[ad_1]

در مورد نحوه تجویز Restylane Contour ، Ramanadham می گوید که این ماده برای استفاده با سوزن و کانول مورد مطالعه قرار گرفته و اثبات شده است که با هر دو روش تزریق و زایمان موثر است. وی افزود: “در نهایت ، استفاده از سوزن یا کانول به تزریق کننده این خدمات و ترجیحات آنها بستگی خواهد داشت.” اگرچه Jacono می گوید تزریق کانتیول Restylane Contour باید باعث کاهش کبودی شود.

بنابراین آیا برای شما و اهداف زیبایی شما مناسب است؟ Ramanadham می گوید: “Restylane Contour گزینه مناسبی برای بیمارانی است که خواهان بهبود حجم گونه هستند اما می خواهند ظاهری طبیعی داشته باشند.” کسانی که ظاهر استخوان گونه بالاتر را می خواهند. “این یک پرکننده عالی برای بیماران جوان ما نیز هست زیرا انعطاف پذیر و پویا خواهد ماند و می تواند نتایج طبیعی و ظریف را بدون آن” ظاهر پرکننده “مخوف فراهم کند.”

Conty Restylane Contour همچنین می تواند به عنوان گزینه ای موقتی برای افرادی باشد که گزینه های جراحی دائمی مانند پیوند چربی ، کاشت گونه یا جراحی ترجیحی Jacono برای جابجایی مجدد گونه های آویزان و بازگرداندن حجم ، لیفت صورت کشیده شده با سطح عمیق حداقل دسترسی را دارند. وی می گوید: “پرکننده می تواند یک راه حل موقت برای کاهش حجم خفیف ایجاد کند ، اما برای یک راه حل دائمی برای کاهش حجم متوسط ​​یا شدید ، یک روش جراحی آندوسکوپیک بهبود سریع توصیه می شود”.

از طرف دیگر ، Chimento پرکننده را به گزینه های ماندگارتر مانند پیوند چربی ترجیح می دهد. وی می گوید: “غالباً ، روشهای انتقال چربی چندگانه برای بهترین نتیجه لازم است.” جذابیت. “من طرفدار بزرگ راه حل های کمتر دائمی هستم ، زیرا این یک انتخاب بسیار ایمن تر است که در صورت لزوم می تواند بهینه شود. من پر کننده های HA را انتخاب می کنم زیرا دقیق تر و قابل پیش بینی هستند.”

اگرچه نتایج حاصل از آن ایمن و قابل پیش بینی است ، اما Restylane Contour مانند تمام پرکننده های پوستی خطرات کمی را به همراه دارد. گالدرما گزارش می کند که معمولاً عوارض جانبی مشاهده شده عبارتند از: کبودی ، قرمزی ، تورم ، درد ، حساسیت به لمس و خارش در محل تزریق.

در مورد در دسترس بودن ، نماینده گالدرما می گوید جذابیت که انتظار می رود بیماران بتوانند از اوایل ماه جولای با Restylane Contour درمان کنند. قیمت ها بسته به انژکتور و میزان استفاده از محصول متفاوت هستند ، اما انتظار می رود بیش از 1000 دلار هزینه کنید. یک متخصص پوست ، جراح پلاستیک یا جراح پلاستیک صورت دارای مجوز تخته می تواند به شما کمک کند تا بهترین روش درمانی را برای نتایج ایده آل خود تصمیم بگیرید. در نهایت ، حتی اگر به طور خاص به پزشک خود مراجعه کنید و از Restylane Contour درخواست کنید ، آنها ممکن است گزینه دیگری را پیشنهاد دهند.

رامانادام می گوید: “انواع پرکننده های موجود در بازار واقعاً به ما امکان می دهد فیلری را انتخاب کنیم که به طور خاص نگرانی بیماران ما را برطرف کند.” “این به ما کمک می کند تا به طور موثرتری اهداف کلی آنها را برآورده کنیم.”


اطلاعات بیشتر در مورد داروهای تزریقی:


اکنون برنامه 10 دقیقه ای زیبایی Bebe Rexha را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>