چند تعویض در فوتبال مجاز است؟

[ad_1]

استفانی هوتون از تیم GB Women در پایان بازی با پرچم اتحادیه جک در جریان بازی های تابستانی المپیک 2012 لندن در ورزشگاه ومبلی ، لندن ، انگلیس ، انگلیس در تاریخ 31 ژوئیه 2012 به طرفداران هجوم آورد (عکس از AMA / Corbis از طریق گتی ایماژ) )

بازی های المپیک تابستانی 2020 توکیو به سرعت در حال نزدیک شدن است و همه نگاه ها به محبوب ترین ورزش جهان خواهد بود: فوتبال. المپیک توکیو دومین باری است که Team GB از زمان معرفی این ورزش به برنامه المپیک در سال 1996 وارد یک تیم فوتبال زنان می شود و در ترکیب امسال 5 بازیکن حضور دارند که در بازی های المپیک 2012 لندن برای تیم GB رقابت کردند: کارن انگلیس بردسلی ، استف هوتون ، جیل اسکات و الن وایت و همچنین کیم لیتل اسکاتلندی.

در المپیک ، هر تیم در طول یک مسابقه فقط سه تعویض مجاز است. این بدان معناست که بیشتر بازیکنانی که بازی را شروع می کنند ، کل 90 دقیقه را بازی می کنند و فقط 15 دقیقه استراحت بین نیمه ها دارند. (شدید ، ها؟) برای اینکه بازیکن دیگری وارد زمین شود ، باید از داور مطلع شود که این تغییر فقط در صورت توقف در بازی انجام می شود. بعلاوه ، هنگامی که یک بازیکن از بازی خارج شد ، اجازه ورود مجدد به او داده نمی شود. یک قانون جدیدتر اگر یک بازی مساوی باشد و به وقت اضافی برسد ، یک تعویض اضافی را امکان پذیر می کند.

زمان بندی همه چیز هنگام تعویض است. طبق ESPN ، بیشتر مربیان سعی می کنند بازیکنان تعویضی خود را در نیمه اول هدر ندهند. در حقیقت ، غیر معمول نیست که اگر مربیان تا دقیقه 60 منتظر بمانند تا از زیر ساب خود استفاده کنند و حتی اگر بعداً استفاده کنند ، حتی بعداً از باقی مانده استفاده می کنند. معمولاً تعویض ها به دلیل مصدومیت یا قرار دادن پاهای تازه در زمین به جای بازیکنی که عقب است ، انجام می شود. در پایان ، این موضوع در مورد استراتژی است – و تیم ها می خواهند سالم ترین و موثرترین بازیکنان خود را تا زمانی که ممکن است در زمین بازی کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>