چهره مادام توسو Stormzy در تابستان 2021 در حال آمدن است

[ad_1]

بنسیاسیم ، اسپانیا - 13 ژوئیه: استورمزی در روز 1 جشنواره Internacional de Benicassim (FIB) در تاریخ 13 ژوئیه 2017 در بنیکاسم ، اسپانیا روی صحنه می رود.  (عکس توسط ژاوی تورنت / WireImage)

رپر استورمزی شکل مومی خود را در یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری لندن ، مادام توسو به دست می آورد. در 26 ژوئیه ، حساب رسمی مادام توسو در توییتر یک ویدیوی شایان ستایش از بازدید از خواننده رپ و برادرزاده اش برای اولین بار از مجسمه را به اشتراک گذاشت و نتیجه آن شیرین ترین چیز بود. در ابتدا مجسمه با برادرزاده اش مواجه شد که متوجه شد “عمو جونیور حرکت نمی کند” ، قبل از اینکه زندگی واقعی استورمزی پشت سر او ظاهر شود.

سپس مشخص شد كه استورمزی مادرش FaceTiming است ، كلی كلمات “Madame Tussauds” را “سس BBQ” اشتباه شنیده است ، كه به وضوح او را گیج كرده است. این ویدیوی شایان ستایش در روز تولد رپر به اشتراک گذاشته شد ، و به نظر می رسد که این یک روش عالی برای بزرگداشت یکی از تأثیرگذارترین نام های انگلیس در موسیقی است.

در مورد این خبر ، استورمزی گفت كه “من افتخار می كنم ، و من امیدوارم كه وقتی طرفداران من پیكرم را می بینند ، آنها نیز احساس غرور می كنند. به من گفتند مادام توسو لندن می خواهد درست بعد از اجرای من در گلاستنبری چهره ای از من بسازد و واقعاً شبیه مایه کیک بالای کیک بود. “

این رقم در اواخر تابستان امسال رسماً رونمایی خواهد شد و هنوز تاریخ انتشار آن تأیید نشده است. در همین حال ، واکنش دلگرم کننده استورمزی و برادرزاده اش را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>