چه جنایاتی در هتل سیسیل لس آنجلس اتفاق افتاده است؟

[ad_1]

هتل مشهور سیسیل در 28 فوریه 2017 با رای موافق 10-0 در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، توسط شورای شهر به عنوان یک بنای تاریخی-فرهنگی نامگذاری شد. هتل ساخته شده در سال 1924 ، حداقل 15 قتل و خودکشی بوده است. و همچنین خانه موقت قاتلان زنجیره ای ریچارد رامیرز و جک آنتروگر.  آخرین فاجعه این بود که پس از شکایت مهمانان از طعم آب ، بدن برهنه الیسا لام 21 ساله کانادایی در مخزن آب پشت بام ساختمان پیدا شد.  / AFP / مارک RALSTON (اعتبار عکس باید از طریق Getty Images MARK RALSTON / AFP را بخواند)

نتفلیکس صحنه جنایت: ناپدید شدن در هتل سیسیل مورد عجیب و غم انگیز الیسا لام ، یک مسافر 21 ساله کانادایی را که در اوایل سال 2013 در مخزن آب هتل سیسیل پیدا شده بود ، کشف می کند. مرگ لام ، که به طور رسمی حکم غرق شدن تصادفی را داشت ، به دلیل Cecil با گمانه زنی های هیجان انگیزی روبرو شد تاریخ وحشتناک با توجه به اینکه سیسیل مملو از مرگ و جنایت بوده است ، بسیاری از مجاری وب با نظریه های ارواح و بازیهای ناپسند قانع شدند. قسمت دو از صحنه جنایت به خصوص باز می کند که چگونه گذشته تاریک هتل شهرت آن را مخدوش می کند. در طول سال ها ، Cecil لقب های ناپسندی مانند “مرگ هتل” و “خودکشی” به دست آورده است. مدیریت حتی بخشی از سیسیل را بعنوان یک هاستل جوانان مرسوم ، مد روز به نام “Stay on Main” تغییر نام داد تا از پس زمینه ناراحت کننده خود فاصله بگیرد.

بنابراین ، جنایات ناگفتنی در سیسیل چه بود؟ چه Cecil توسط ارواح تحت تعقیب واقع شود ، چه توسط تاریخچه مهمانانی که ناراحت بودند و یا از شانس خود فرومایند ، آن را تسخیر کرده است. Cecil درست در مجاورت Skid Row مرکز شهر لس آنجلس واقع شده است ، منطقه ای که از بی خانمانی ، بیماری روحی و سو abuse مصرف مواد مخدر تحت تأثیر قرار گرفته است. از زمان افتتاح آن در دهه 1920 ، Cecil کانون جنایاتی مانند سرقت ، تعرض ، تجاوز به عنف و غیره بوده است. بسیاری از ساکنان نیز بر اثر خودکشی و مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست داده اند. در مدارس ، امی پرایس ، مدیر سابق ، توضیح داد که در دهه ای که وی در آنجا کار می کرد ، حدود 80 مرگ و میر رخ داده است. قاتلان زنجیره ای مانند ریچارد رامیرز حتی در هتل سیسیل زندگی می کردند. پیش رو ، ما مهمترین جنایات مربوط به سیسیل ، از قتل وحشتناک دهلیان سیاه تا قتلهای شنیع جک آنتروگر را شکسته ایم.

1944: نوزاد دوروتی ژان پورسل درگذشت

ظاهراً دوروتی ژان پورسل 19 ساله از باردار بودن خود بی اطلاع بوده و به همراه دوست پسر 38 ساله خود بن لوین در سیسیل مانده است. او در هتل زایمان کرد و نوزاد تازه متولد شده خود را از ترس وحشت انداخت و معتقد بود که او مرده است. نوزاد سپس بر روی سقف ساختمان دیگری فرود آمد. در حالی که پورسل در ابتدا به قتل متهم شد ، وی به دلیل جنون مجرم شناخته نشد.

1947: کوکب سیاه (گفته می شود) قبل از قتل در سیسیل می ماند

کوکوی سیاه ، بازیگر 22 ساله الیزابت شورت ، در ژانویه 1947 در یک مکان خالی در پارک لیمرت مرده پیدا شد. مردم او را به روشی وحشتناک کشف کردند: کسی تمام بدن او را از وسط نصف کرده و از گوشه ها برش ایجاد کرده بود دهانش گفته می شود که چند روز قبل از کشف جسد وی ، شاهدان وی را در بار Cecil دیده اند. اینکه شورت واقعاً در سیسیل بوده است یا خیر بسیار بحث برانگیز است ، اما مرگ او مقایسه ای با الیزا لام داشته است زیرا آنها هر دو زن جوانی بودند که در ماه ژانویه به تنهایی سفر می کردند.

1962: پائولین اتون و جورج جیانینی می میرند

پائولین اتون 27 ساله در طبقه نهم با همسرش درگیر شد و از پنجره به بیرون پرید. او روی یک عابر پیاده 65 ساله به نام جورج جیانینی نشست و هر دو بلافاصله کشته شدند.

1964: گلدی اسگود مقتل شد

گلدی اسگود اپراتور تلفنی بازنشسته ای بود که در سیسیل زندگی می کرد. نام او کبوتر گلدی بود زیرا بیرون می آمد و کبوترها را در میدان پرشینگ تغذیه می کرد. در اواسط روز ، شخصی اسگود را تجاوز ، چاقو زد ، و خفه کرد ، و او را روی تخت خود گذاشت. قتل او حل نشده است.

1985: ریچارد رامیرز در سیسیل اقامت دارد

رامیرز در اواسط قتل خود از سال 1984 تا 1985 در سیسیل اقامت گزید. رامیرز به جرم 43 جنایت از جمله 13 قتل متهم شد ، به عنوان شب ناقوس در لس آنجلس شناخته می شد. رامیرز با انجام بیشتر حملات خود در سال 1985 ، از در و پنجره های قفل نشده وارد خانه ها شد. او به طرز وحشیانه ای مردم را مورد تجاوز و قتل قرار می داد و گاهاً نمادهای شیطانی را در جایی که آنها را می کشید ترک می کرد. به گفته کیم کوپر ، مورخ ، او برای اقامت در سیسیل ، شبی 14 دلار پرداخت کرد ، جایی که لباس های خون آلود خود را در سطل زباله هتل دفع کرد.

1991: Jack Unterweger Go on a Durder Spree

قسمت سه از صحنه جنایت پرونده تاریک جک آنتروگر را خراب می کند. سالها پس از آنکه ریچارد رامیرز در Cecil معلق شد ، Unterweger آمد. او خود را به عنوان روزنامه نگار از اتریش با مأموریت برای انجام داستانی در مورد مناطق با چراغ قرمز در لس آنجلس معرفی کرد. Unterweger علاقه داشت که چگونه پلیس روسپیگری خیابانی را مدیریت کند ، حتی همراه با LAPD. او مرتباً در اتاق خود در سیسیل کارگر رابطه جنسی داشت ، اما هیچ کس نمی دانست که وی یک قاتل محکوم است.

در سال 1974 ، آنتروگر در واقع به جرم آدم ربایی و قتل یک زن جوان روانه زندان شد. هنگامی که او آزاد شد ، زنان شروع به ناپدید شدن و مرگ در نزدیکی او کردند ، حتی اگر او خود را به عنوان یک مرد اصلاح شده معرفی کرد. هنگامی که او به آمریکا رفت ، بلافاصله مرگ در مرکز شهر لس آنجلس افزایش یافت ، جایی که سه کارگر جنسی مورد حمله قرار گرفتند و با سوتین های خود کشته شدند. در سال 1992 ، آنتروگر دستگیر و به اتریش تحویل داده شد. وی پس از محکومیت به نه قتل ، خود را در زندان به دار آویخت.

منبع تصویر: گتی / مارک رولستون / کارکنان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>