چه زمانی داغ است که قسمت های فصل 2 به Netflix بیایند؟

[ad_1]

بیش از حد داغ به دست گرفتن

پیش فرض واقعیت دوستیابی نتفلیکس خیلی داغ است به نظر می رسد برای این دوره ساخته شده سفارشی باشد: نمایشی که به خاطر آن به رقبا پاداش می دهد نه برقراری تماس جسمی تمدید آن برای یک فصل دیگر امری ممنوع بود و قرار است که فصل دوم این تابستان پخش شود. بنابراین چه زمانی می توانیم برای فصل دیگری از نمایش و چالش ها هماهنگ شویم؟

به طور رسمی ، Netflix هنوز تاریخ بازگشت مشخصی اعلام نکرده است ، فقط گفته است که پخش قسمتها از چهارشنبه ، زمانی در ماه ژوئن آغاز می شود. پخش این نمایش چند هفته پس از فینال نمایش واقعیت شگفت انگیز دیگر Netflix شروع می شود ، دایره، که قرار است از اواسط آوریل تا اوایل ماه مه به مدت چهار هفته پخش شود. اینکه چه زمانی کاملاً مشخص نیست خیلی داغ است با این حال اولین بار در ماه ژوئن آغاز خواهد شد.

تغییر بزرگ دیگر امسال؟ نتفلیکس به جای مدل فصلی که معمولاً از آن استفاده می کند (و فصل اول خیلی داغ است سال گذشته استفاده شد) Netflix به طور دقیق درمورد نحوه انتشار خود توضیح نداده است خیلی داغ است این فصل – آیا این یک قسمت در هفته خواهد بود ، یا چند قسمت در یک گروه جدید هر هفته؟ گزینه دوم محتمل تر به نظر می رسد ، به خصوص که اینگونه است دایره در حال نزدیک شدن به فصل دوم خود است ، اما باید منتظر ماند و دید Netflix با نزدیک شدن به تاریخ اکران چه می گوید. تنها چیزی که ما تاکنون می دانیم این است که قسمت های جدید در چهارشنبه های مختلف از ماه ژوئن پراکنده می شوند.

در حال حاضر ، نتفلیکس آماده است تا 10 مسابقه دهنده جدید خود را معرفی کند و پیش فرض غیرمعمول و سهام را به ما یادآوری کند. فصل: دو خبرنامه مطمئناً تابستانی جذاب خواهد بود!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>