چه زمانی دوستان دوباره به هم می پیوندند؟

[ad_1]

FRIENDS ، از چپ: لیزا کودرو ، دیوید شویمر ، جنیفر آنیستون ، کورتنی کاکس ، متیو پری ، مت لابلانک ،

منبع تصویر: مجموعه اورت

ما نمی توانیم بیشتر هیجان زده شویم: دوستان reunion رسماً تاریخ انتشار دارد! مدتی است که شایعاتی مبنی بر برگزاری یک دیدار ویژه از سایتک آیکون شناخته شده است ، و سرانجام در تاریخ 27 مه به HBO Max در ایالات متحده می آید (متاسفانه هنوز هیچ صحبتی در مورد زمان پخش و پخش آن در انگلیس وجود ندارد) . همچنین در اولین تیزر که در 13 مه کاهش یافت ، نگاهی دزدکی بیندازیم. در این کلیپ کوتاه ، بازیگران نشان داده شده اند که در پشت دوربین قرار دارند و روی آن روی صفحه نوشته شده است “کسی که آنها با هم برمی گردند”.

در این دیدار ستارگان مهمان مختلفی از جمله دیوید بکهام ، جاستین بیبر ، BTS ، جیمز کوردن ، سیندی کرافورد ، کارا دلوین ، لیدی گاگا ، الیوت گولد ، کیت هرینگتون ، لری هنکین ، مندی کالینگ ، توماس لنون ، کریستینا پیکلز ، تام حضور خواهند داشت. سلک ، جیمز مایکل تایلر ، مگی ویلر ، ریز ویترسپون و مالالا یوسف زایی.

HBO Max به طور مشهور حقوق پخش کل سری اصلی این مجموعه را دریافت کرد دوستان، که خانه اصلی جریان خود را در Netflix در نوامبر 2019 ترک کرد دوستان تجدید دیدار یک رویداد مهم است که باید دقیقاً در مورد سرویس پخش جریانی جدید HBO مشاهده شود ، که برای پخش جریانی به بازار فزاینده ای شلوغ و رقابتی وارد می شود.

“حدس بزنید شما می توانید این را همان جایی که همه آنها دوباره با هم تماس گرفته اند بنامید – ما در حال پیوستن به دیوید ، جنیفر ، کورتنی ، مت ، لیزا و متیو برای یک ویژه برنامه HBO Max هستیم که در کنار کل برنامه ریزی خواهد شد دوستان کتابخانه ، “کوین ریلی ، مدیر ارشد محتوای HBO Max ، در بیانیه قبلی در گفت هالیوود ریپورتر. “من از آن آگاه شدم دوستان زمانی که در مراحل اولیه توسعه بود و پس از سالها فرصت کار با این مجموعه را داشت و از دیدن این سریال بین نسل به نسل لذت می برد. این دوره ای به وجود می آید که دوستان – و مخاطبان – در زمان واقعی دور هم جمع می شوند و ما فکر می کنیم این ویژه دیدار دوباره این روحیه را به هم پیوند خواهد داد و طرفداران اصلی و جدید را متحد خواهد کرد. “

مطابق با THR، این فیلم ویژه در مرحله 24 از استودیوی برادران وارنر در بوربانک کالیفرنیا فیلمبرداری شد ، جایی که سریال اصلی در آنجا فیلمبرداری شد. هر شش ستاره اصلی به همراه تعداد زیادی از تولیدکنندگان دیگر امضا و همچنین مدیر اجرایی بودند. شش نفر از اعضای بازیگر قبلاً اخبار را در Instagrams مربوطه خود به اشتراک می گذاشتند ، همه از یک تصویر تبلیغاتی یکسان و عنوان “این اتفاق می افتد” استفاده می کردند – به غیر از Matt LeBlanc ، که پست او همان عنوان را داشت اما به شوخی از عکس آن استفاده می کرد M * A * S * H در عوض بازیگران تیزر پیش رو را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=MedRN92V6lE

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>