چه زمانی فروشگاه های غیر ضروری مجاز به بازگشایی در سال 2021 هستند

[ad_1]

در 24 ژوئیه سال 2020 ، پس از پوشیدن ماسک صورت در مغازه ها و سوپرمارکت ها ، به عنوان اقدامی برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا ، در انگلیس خریداران ماسک صورت می پوشند.  (عکس از تولگا AKMEN / خبرگزاری فرانسه) (عکس از TOLGA AKMEN / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

در 22 فوریه ، نخست وزیر بوریس جانسون در نقشه عوام خود در مورد نقشه راه خارج کردن از قفل ویروس کرونا ، خطاب به مجلس عوام ، تعدادی از تاریخ های مهم را که قوانین قفل کردن شروع به کار می کنند ، برجسته کرد. به عنوان بخشی از برداشتن قفل ، جانسون اعلام کرد که خرده فروشی غیر ضروری می تواند از 12 آوریل همراه با سالن های زیبایی ، آرایشگاه ها ، سالن های بدن سازی ، کتابخانه ها ، موزه ها ، میخانه ها ، رستوران ها و بارها (صندلی های فضای باز و فقط با خانواده شما) بازگشایی شود.

شما می توانید به طور قانونی از 29 مارس در خارج از خانه خود باشید و برای خرید کالاهای غیر ضروری به خرید بپردازید ، در حالی که ماسک بزنید و فاصله اجتماعی خود را حفظ کنید.

به شرط برآورده شدن “چهار آزمون انگلیس” ، تاریخ نقشه راه پیش می رود. این موارد شامل ، برنامه استقرار واکسن با موفقیت ادامه دارد ، داده ها نشان می دهد که واکسن ها به اندازه کافی در کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در افرادی که واکسینه شده اند ، م effectiveثر هستند ، میزان عفونت باعث افزایش موج بستری شدن در بیمارستان ها و ایجاد فشار ناپایدار بر NHS نمی شود و ارزیابی خطر با تغییرات جدید نگرانی تغییر نکرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>