چه زمانی قسمت های Circle’s Season 2 در Netflix منتشر می شود؟

[ad_1]

THE CIRCLE ، از چپ: شرکت کنندگان کارین بلانکو ، آنتونیو دپینا ، 'شک و تردید در برنامه ریزی' ، (فصل 1 ، قسمت 104 ، 1 ژانویه 2020 پخش شد).  عکس: Netflix / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

واقعیت نمایشی شبکه های اجتماعی نتفلیکس دایره برای یک فصل دوم بازگشته است و فقط چند هفته مانده است! فصل دوم این سریال واقع بینانه قرار است اواسط ماه آوریل آغاز شود و هر هفته مجموعه جدیدی از آن پخش می شود. اگر می خواهید مطمئن باشید که همه قسمت ها را می گیرید ، می خواهید به زمان پخش بسیار دقت کنید.

دایره در حال انتخاب یک مدل انتشار اپیزود است که در نیمه راه بین افت فصلی “یک باره” باشد که Netflix به طور معمول از آن طرفداری می کند و برنامه “یک قسمت در هفته” که از تلویزیون “عادی” مدرسه قدیمی تقلید می کند. فصل دو در مجموع سیزده قسمت دارد ، از جمله فینال ، و در طول چهار هفته به صورت دسته ای پخش می شوند. نحوه تغییر برنامه به شرح زیر است:

  • 14 آوریل: قسمت های 1-4
  • 21 آوریل: قسمت 5-8
  • 28 آوریل: قسمت های 9-12
  • 5 مه: نهایی

هر قسمت از قسمت ها چهارشنبه می رسد و در سه گروه چهار قسمت در هر گروه دارد. هفته آخر فقط به فینال اختصاص دارد. فقط با چند تفاوت کوچک مشابه نحوه پخش فصل اول است. شاید به یاد داشته باشید که فصل اول فقط دوازده قسمت داشت ، از جمله فینال ، در حالی که این فصل دوازده قسمت خواهد داشت به علاوه یک فینال برای کل سیزده. فصل گذشته نیز فینال فصل را به عنوان بخشی از چهار قسمت معمول خود قرار داد ، در حالی که امسال آنها با گذاشتن ما روی یک صخره صاف برای اینکه فینال را به تنهایی پخش کنند ، درام و هیاهو را کمی بیشتر می کشند. این یک تغییر کوچک است ، اما یک تغییر باعث می شود که همه ما کمی وقت اضافی برای صحبت در مورد آنچه اتفاق می افتد داشته باشیم!

طبق نتفلیکس ، می توان انتظار همان درام ، گیم پلی و پیچ و تاب های مشابه را داشت که همه در فصل اول دایره. با هشت شرکت کننده جدید که آماده انجام هر کاری برای برنده شدن جایزه بزرگ 100000 دلاری هستند ، حدس می زند که چگونه اوضاع رقم خواهد خورد – و ما هر هفته اینجا خواهیم بود و با شما تماشا می کنیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>