چه زمانی لوپین قسمت 2 در Netflix حضور خواهد داشت؟

[ad_1]

DSC08251.ARW

نتفلیکس لوپین به سرعت به یک طرفدار محبوب تبدیل می شود. اولین بار در تاریخ 8 ژانویه هیجان انگیز Heist فرانسوی به نمایش درآمد و رکوردهای پخش جریانی را شکسته است. از آنجا که تنها پنج قسمت وجود دارد ، ناگفته نماند که مردم سریال را کاملاً پر تماشا کرده اند و برای قسمت های دیگر آماده هستند. خوشبختانه داستان هنوز تمام نشده است.

در خلال اعتبارات قسمت آخر پنجم ، نتفلیکس تأیید می کند که قسمت دوم وجود دارد و این “به زودی” خواهد بود. انگار که این موضوع به اندازه کافی هیجان انگیز نبوده ، قسمتهای باقیمانده از قبل نوشته و فیلمبرداری شده اند. در نمایه اخیر ستاره نمایش عمر سی مجله نیویورک تایمز، همچنین مشخص شد که قسمت دوم “قرار است در اواخر سال جاری دنبال شود.”

در 28 ژانویه ، نتفلیکس اعلام کرد که این سریال رسماً در تابستان 2021 بازخواهد گشت. اگرچه آنها تاریخ دقیقی را اعلام نکردند ، اما تأیید کردند که این سریال شامل 5 قسمت دیگر خواهد بود که به کارگردانی لودوویچ برنارد و هوگو گلین ساخته می شوند. در 5 مارس ، نتفلیکس با یک تیزر کوتاه اولین نگاه به فصل آینده را به اشتراک گذاشت. با دیدن اینکه فصل اول با چند صخره بزرگ به پایان می رسد ، ما بیش از این مشتاق تماشای قسمت دوم در اواخر امسال هستیم.

https://www.youtube.com/watch؟v=OWawfOIjLZI

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>