چه زمانی مسابقه آهنگ یوروویژن 2021 در انگلیس برگزار می شود؟

[ad_1]

یک جایزه یوروویژن چاپ سه بعدی با ارتفاع چهار متر که از مواد بازیافتی PET از آبهای روتردام ساخته شده است ، قبل از مسابقه آواز یوروویژن 2021 در روتردام ، هلند ، در 7 مه 2021 ، در ایستگاه مرکزی نمایش داده می شود. پس از مسابقه آهنگ یوروویژن به حراج گذاشته شود.  - هلند OUT (عکس از سم ون در وال / ANP / AFP) / هلند OUT (عکس از SEM VAN DER WAL / ANP / AFP از طریق گتی ایماژ)

پس از مجبور شدن به تماشای یورو ویژن 2020 به دلیل همه گیری ، طولانی ترین مسابقه تلویزیونی سالانه در جهان بازگشته و آماده است تا به شما آهنگ های جذاب ، دستگاه های دود و تمام حرکات رقص آکروباتیک را ارائه دهد. برای 65 بار تکرار ، شهر میزبان امسال روتردام هلند است که قرار بود از رویداد سال گذشته قبل از لغو آن استقبال کند.

مسابقه آواز یوروویژن 2021 یک رویداد سه شب است ، اولین پخش نیمه نهایی در روز سه شنبه 18 مه ، دومین مسابقه در روز پنجشنبه ، 20 مه و فینال بزرگ در روز شنبه ، 22 مه. 16 کشور: اسلوونی ، لیتوانی ، روسیه ، رومانی ، استرالیا ، مقدونیه شمالی ، ایرلند ، قبرس ، نروژ ، کرواسی ، بلژیک ، مالت ، سوئد ، آذربایجان ، اوکراین و اسرائیل برای کسب جایگاه خود در فینال بزرگ در یک شب رقابت می کنند. هفده کشور (سان مارینو ، استونی ، جمهوری چک ، یونان ، اتریش ، لهستان ، مولداوی ، ایسلند ، صربستان ، گرجستان ، آلبانی ، پرتغال ، بلغارستان ، فنلاند ، لتونی ، سوئیس و دانمارک) در شب نیمه نهایی دو روی صحنه می روند .

طبق سنت یوروویژن ، بالاترین امتیازها در کنار برنده قبلی هلند و پنج بزرگ (فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، انگلستان و اسپانیا) برای حضور در فینال بزرگ عصر گذشته باز می گردند. نتایج با رأی 50/50 افزایش می یابد – تلویزیون های هر کشور شرکت کننده نیمی از تصمیم را تشکیل می دهند ، در حالی که 50 درصد دیگر مربوط به گروهی متشکل از 5 متخصص موسیقی از هر 39 کشور درگیر است.

به دلیل ادامه محدودیت های سفر COVID-19 ، فقط برخی از رقبا در صحنه روتردام به اجرای زنده می پردازند. بقیه با استفاده از قالب ضبط “نوار زنده” شرکت می کنند. جیمز نیومن خواننده و ترانه سرای انگلیسی برنده جایزه بریت با آهنگ رقص پاپ “Embers” برای سال 2021 نماینده انگلیس خواهد بود.

گراهام نورتون امسال بازخواهد گشت و درمورد شب آخر اظهار نظر خواهد کرد ، با بازیگر آماندا هولدن به عنوان سخنگوی پس از رای دادن بریتانیا ، نتایج مهم را به طور زنده از لندن ارائه می دهد. نیمه نهایی به میزبانی رایلان کلارک نیل ، اسکات میلز و چلسی گریمز برگزار می شود. برای ما بینندگان انگلستان ، می توانیم هر دو مرحله نیمه نهایی (سه شنبه و پنجشنبه) را در بی بی سی چهار ساعت 8 بعد از ظهر برگزار کنیم ، در حالی که فینال بزرگ شنبه ساعت 20 از BBC One پخش می شود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>