چه زمانی Master of None Season 3 در Netflix می آید؟

[ad_1]

مستر هیچکدام ، (از سمت چپ): دانیل داونپورت ، لنا وایت ، اریک وارهیم ، عزیز انصاری ، نوئل ولز ،

بعد از یک وقفه بسیار طولانی ، استاد هیچ سرانجام برای سومین فصل به Netflix بازگشت. نتفلیکس بازگشت این کمدی را به عنوان بخشی از برنامه خود در ماه مه اعلام کرد ، اما در این اعلامیه جزئیات بسیار مهمی از دست رفته است: تاریخ اکران.

بنابراین چه موقع دقیقاً خواهد شد استاد هیچ فصل سه برتر؟ در حال حاضر ، ما در واقع نمی دانیم ، فقط زمانی که در ماه مه می رسد. از آنجا که هنوز هیچ پیش پرده یا مواد تبلیغاتی دیگری وجود ندارد ، به نظر می رسد یک شرط کاملاً مطمئن است که قرار باشد بخشی از جدول اواسط تا اواخر ماه مه باشد ، نه در هفته اول یا همین حدود. حداقل این مطابق با نحوه پخش فصل دو است ، یعنی چهار سال پیش: کل فصل در 12 مه 2017 کاهش یافت.

وبسایت چرتل اول اخبار را منتشر کرد که استاد هیچ در حال بازگشت بود که گزارش داد ، در ژانویه ، که فیلم شروع به فیلمبرداری دوباره کرده است. طبق گزارش های آنها ، فیلمبرداری فصل سه قرار بود از سال 2020 در لندن آغاز شود ، اما به دلیل خاموش شدن ویروس کرونا مجبور شد یک سال صبر کند. این سایت همچنین گزارش داد که نائومی آکی (مشهور به خاطر پایان جهان جهانی و جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر) برای فصل جدید در حال پیوستن به بازیگران است.

به غیر از این شایعات ، اطلاعات زیادی در مورد فصل جدید وجود ندارد. از آخرین باری که شاهد اپیزودهای جدیدی نبودیم ، چهار سال کامل می گذرد و البته از آن زمان تاکنون اتفاقات زیادی در زندگی عزیز انصاری خالق و بازیگر وجود داشته است. در اوایل سال 2018 ، انصاری به تجاوز جنسی متهم شد و به دنبال این اتهامات ، تا زمانی که ویژه کمدی 2019 Netflix در سال 2019 بود ، از پروژه ها و حضورهای عمومی پرهیز کرد. عزیز انصاری: همین الان. استاد هیچاگرچه ، قطعاً پروژه امضای انصاری است و دیدن اینکه پس از مدتها دوری از آن بازگشت می یابد ، تعجب آور است (اگرچه کاملا غیرمنتظره نیست).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>