چه زمانی Sweet Magnolias فصل 2 در Netflix پخش می شود؟

[ad_1]

ماگنولیای شیرین

شاید مجبور باشیم یک سال دیگر منتظر فصل دو باشیم ماگنولیای شیرین برای زدن نتفلیکس ، اما تولید به طور رسمی در دست ساخت است! در 4 مه ، Deadline تأیید کرد که سریال درام عاشقانه فیلمبرداری را با در نظر گرفتن اولین نمایش 2022 آغاز کرده است. نتفلیکس هنوز تاریخ اکران خود را اعلام نکرده است ، اما ما می دانیم که جیمی لین اسپیرز (نورین فیتزگیبونز) ، دیون جان استون (اریک ویتلی) و براندون کوین (رونی سالیوان) به طور منظم برای سریال های آینده معرفی می شوند.

ماگنولیای شیرین بهترین دوستان مادی تاونسند (جوآنا گارسیا سویشر) ، دانا سو سو سالیوان (بروک الیوت) و هلن دکاتور (هدر هدلی) را دنبال می کند زیرا آنها سعی می کنند زندگی خود را در زندگی شخصی در شهر کوچک Serenity ، SC تعادل برقرار کنند. فصل یک پس از یک تصادف اتومبیل در شب جشن شب منجر به مجروحیت پسر مدی ، کایل (لوگان آلن) و یک مسافر ناشناس ، ما را با یک صخره بزرگ کنار گذاشت. س bigال بزرگی که هنوز باقی مانده این است: چه کسی با کایل در ماشین بوده است؟ حدس بزنید چه زمانی خواهیم فهمید ماگنولیای شیرین سال آینده به Netflix باز می گردد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>