چه معنایی دارد که یک مارک تجاری در دسترس و فراگیر باشد

[ad_1]

بنابراین اغلب ، وقتی از تنوع و فراگیری در صنعت زیبایی صحبت می کنیم ، غالباً توانایی های بدنی را فراموش می کنیم. در حالی که رنگ پوست ، بیان جنسیتی و فرهنگ به تدریج مورد توجه شایسته آنها قرار گرفته است ، اما معلولان همچنان از گفتگو خارج می شوند. و با این حال ، از هر چهار نفر یک نفر ، یا تقریباً 61 میلیون نفر ، یک نفر در ایالات متحده دارند.

تری برایانت به عنوان یک آرایشگر حرفه ای ، از همه روش های اصلی آرایش تبحر داشته است – به گفته شما ، استفاده از خط چشم بال دار ، مژه مصنوعی. او به POPSUGAR گفت: “او برای مارک هایی مانند Dior و Smashbox کار می کرد و” همه چیز به زیبایی پیش می رفت. سپس ، این به آرامی شروع به تغییر کرد.

برایانت وقتی شروع به احساس عدم ارتباط بین آنچه که فکر می کرد و کاری که دستش انجام می داد ، دانست که چیزی خاموش است. به عنوان یک هنرمند ، کشیدن یک بال یک طبیعت دوم بود ، اما ناگهان انجام آن برای او سخت شد. او یادآوری می کند که سر صحنه فیلمبرداری با یک مدل ، سعی داشته است ظاهری آرایش را که باید آسان باشد ، اجرا کند ، اما او فقط نمی توانست این کار را انجام دهد. “[The model] برایانت گفت: “چه چیزی شما را اینقدر طولانی می کند؟” “و من مانند” من صادقانه گفتم ، من هیچ ایده ای ندارم “.

او به مدت پنج سال همه علائم اشتباه را نادیده گرفت ، اما بعد از آن شروع به تأثیر بر توانایی او در انجام آرایش خود کرد. سرانجام علت او را فهمید که به متخصص مغز و اعصاب ارجاع شد. آنها به او گفتند: “من کاملا مطمئن هستم که به بیماری پارکینسون مبتلا هستی” و یک آزمایش تشخیص را تأیید کرد.

“هنگامی که به شخصی که بیشترین نیاز را دارد نگاه کنید ، در نهایت محصول و نتیجه بهتری برای کل ایجاد خواهید کرد.”

برایانت نقل می کند که همانطور که راهنمای زیبایی متولد شد. بعد از مختصر “حالا من قصد دارم چه کار کنم؟” لحظه ، او شروع به جستجوی راه حل کرد. تشخیص پارکینسون باعث شد احساس در دست از بین برود و همچنین باعث سفتی در بازو شود ، بنابراین او دیگر قادر به حرکت مایع برای استفاده از محصولات مختلف نبود. برایانت گفت: “مچ دست من به این راحتی نبود ، دستم نیز به همان اندازه پایدار نبود.” “اما من با خودم فکر کردم ، اگر من بتوانم این مسئله را حل کنم چه؟

او هر برس ، کامپکت ، پالت و ابزاری را از هم جدا کرد و شروع به کار بر روی نمونه اولیه خود کرد. طولی نکشید که چیزی به دستش رسید. اپلیکیشن ریمل بود. “یادم میاد مثل وای خدای من ، این خیلی آسان است، “گفت برایانت. سالها و صدها بار تکرار ، او سه ابزار ابتکاری داشت: Liner Applicator (36 پوند) ، ریمل مژه و ابرو (19 پوند) ، و ژل Brow Moment (19 پوند).

زیبایی واقعی راهنما این است که فقط یک برند آرایشی برای مبتلایان به پارکینسون نیست. سفر خود برایانت با معلولیت ممکن است جرقه این ایده باشد ، اما با ساختن زمین و ایجاد اختراع دوباره چرخ به معنایی ، او چیزی را خلق کرد که به گفته او “همه را به درون می آورد”. وقتی نوبت به آزمایش محصولاتش رسید ، وی افراد حرفه ای ، تازه وارد ، مبتلایان به ام اس ، مبتلایان به آرتروز را وارد کرد و همه را در این معادله قرار داد.

برایانت گفت: “من یاد گرفتم که از طریق یک لنز جهانی به دسترسی نزدیک شوم.” “وقتی به شخصی که بیشترین نیاز را دارد نگاه کنید ، در نهایت محصول و نتیجه بهتری برای کل افراد ایجاد خواهید کرد.” برای داشتن مارک های گسترده تر و در دسترس تر ، ابتدا باید نیاز یا محرومیت بیشتری را که قبلاً در صنعت اتفاق افتاده است تشخیص دهیم. “اگر مارک ها به افرادی که در دنیای آنها وارد نمی شوند نگاه می کردند ، من می توانم به شما ضمانت کنم ، آنها می توانند روند بهتری را برای همه ایجاد کنند.”

منبع تصویر: با مجوز از Beauty Beauty

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>