چه چیزی باید بدانید قبل از تماشای کرولا با کودکان در دیزنی +

[ad_1]

CRUELLA ، اما استون در نقش Cruella de Vil ، 2021. دیزنی + / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

آخرین نسخه دیزنی ، کرولا، هست یک 101 دالمی داستان اصلی با محوریت شرور فیلم ، Cruella de Vil است. و اگرچه این یک فیلم دیزنی است ، اما به مانند اکثر فیلم های کودک پسند نیست. دارای امتیاز PG-13 ، کرولا پر از عمل ، فریب ، و بسیاری از لحظات کمی است. گرچه احتمالاً نوجوانان و نوجوانان شما نیز به آن علاقه مند خواهند شد ، اما در واقع فیلمی برای کودکان خردسال نیست. این گفت ، اینطور نیست نه برای بچه ها – بسته به سن ، مزاج ها و آنچه شما راحت اجازه می دهید آنها را تماشا کنند ، کودکان کوچکتر شما ممکن است بزرگ باشد کرولا طرفداران

به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید قبل از تماشای چه چیزهایی باید مراقب باشید کرولا با بچه های خود در + دیزنی ببینید که آیا این یک انتخاب شبانه فیلم خانوادگی است یا نه.

آنچه والدین باید درمورد کرولا دیزنی بدانند

  1. خشونت ، مرگ ، تهدید و اقدام به قتل کمبودی ندارد. خشونت زیادی وجود دارد کرولا – یک شخصیت قبل از قاب عنوان اولیه کشته می شود (اگرچه پیامد بعدی را نمی بینید). زندگی کرولا بیش از یک بار تهدید می شود ، آتش سوزی عمدی به قصد کشتن کسی برپا می شود و به طور کلی ، فقط خشونت ، درگیری و آزار کلامی زیاد است.
  2. الگوی خوبی برای یافتن وجود ندارد. کرولا شخصیت منفی دوستدار لکه های ما را بیشتر ضد یک قهرمان می داند که فکر می کنید می خواهید برای آن ریشه دوانید ، اما حقیقتاً ، در این فیلم کسی نیست که بخواهید فرزندانتان مدل کنند. شرور واقعی فیلم ، بارونس ، بی ادب ، تحقیرکننده و به طور کلی وحشتناک است ، و تلخی کرولا را تحریک می کند. جاسپر تنها شخصیتی است که من از نظر داشتن وجدان کمی به او اعتبار می دهم – او و هوراس هر دو دوست وفادار کرولا هستند ، اما جاسپر سخت ترین تلاش را برای استدلال با کرولا دارد وقتی او کمی از ریل خارج می شود.
  3. کرولا مشکلی در سرقت و دروغ ندارد و یکی از افرادی نیست که از قوانین پیروی می کند. در حالی که عدم تمایل کرولا به منطبق شدن با جریان اصلی و فداکاری وی برای خود بودن قابل تحسین است ، اما کل افتتاحیه این فیلم بر روی مادر کرولا است که کاملاً قادر نیست دختر عصیانگر خود را از مشکلات دور کند. در طول فیلم ، او – به همراه هوراس و جاسپر – می دزدد ، دروغ می گوید ، و دستکاری می کند. بعلاوه ، کل طرح در ارتباط او با اتصال یک طراح مد است ، بنابراین او می تواند از او دزدی کند. اوف
  4. هنگامی که تحت فشار قرار می گیرد ، کرولا خودخواه است و به دوستانش پشت می کند. چند لحظه دلهره آور وجود دارد که در آن کرولا با جاسپر و هوراس مانند کارمندانش رفتار می کند تا دوستانش (که مطابق با کرولا است 101 دالمی) او بسیار کنترل کننده و کاملاً در انتقام جویی متمرکز می شود ، و در حالی که در بیشتر فیلم بدجنس است ، بی ادبی او نسبت به بهترین دوستانش که همیشه پشت او را پشت سر می گذارند دشوار است.
  5. کرولا برخی از دالماتی ها را می دزد ، و اعتقاد بر این است که ممکن است به آنها آسیب برساند. بدیهی است که در این فیلم دالماتیایی ها حضور دارند (TBH ، بسیار ددماتی های بی رحمی که برای پرخاشگری آموزش دیده اند) ، و گرچه می توانید به بچه های خود اطمینان دهید که در آخر همه سگهای فیلم کاملا خوب خواهند شد ، اما چند لحظه ناخوشایند وجود دارد برای توله سگها همچنین شایعه ای وجود دارد که کرولا آنها را برای ساخت کت خز کشته است (اسپویلر: نمی کند).

با همه این اوصاف ، قطعاً باید درس هایی از فیلم گرفته شود. کرولا کمی خود را از دست می دهد ، اما دوستی های او قوی و معنادار است و او ارزش خانواده انتخاب شده را می آموزد. کرولا در همه زمان ها بدترین چیزها نیست – او جذاب و بامزه است ، و وقتی صحبت از رویاهای مد او می شود ، درخشان و الهام بخش است. خواه با بچه های کوچکتر خود تماشا کنید یا نه ، چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد کرولا!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>