چه چیزی کفش ورزشی یا مربی را پایدار می کند؟

[ad_1]

کفش های کتانی و مربیان پایدار محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند ، زیرا افراد بیشتری در حال بررسی تأثیرات خود بر محیط هستند – به ویژه هنگامی که صحبت از محصولاتی است که می خرند. اگرچه خود پایداری در یکی دو سال اخیر به یک کلید واژه تبدیل شده است و می توان فهمید که آیا آنچه خریداری می کنید واقعاً آزمایش را پس داده است یا خیر و تأثیر واقعی بر محیط دارد. ما با چند متخصص در خط مقدم صنعت کفش کتانی پایدار صحبت کردیم و این چیزی است که آنها باید بگویند.

کالین ورنون بنیانگذار The Slow Factory Foundation ، یک موسسه آموزشی و آزمایشگاه تحقیقاتی متخصص در زمینه آب و هوا و فرهنگ است. بخش عمده ای از تحقیقات بنیاد در این فضا حول مواد اولیه است. “بیشتر مواد اولیه مورد استفاده در اکثر کفش ها برای زمین و ساکنان آن بسیار سمی بوده و مضر است. تمام پلاستیک های ساخته شده از سوخت های فسیلی با هزینه زیست محیطی بسیار بالا شامل لاستیک های مصنوعی ، پلی استر ، نایلون یا سایر پارچه های پایه پلاستیکی برای بالاترین سطح تولید می شوند پلاستیک می تواند ماده ای باورنکردنی باشد ، اما روش های استخراج و تولید آن ، و مقیاس عملکرد این سیستم ها بیش از آن است که سیاره واقعی بتواند در آن حفظ کند. درازمدت ، “ورنون توضیح داد.

از نظر حرکت به جلو ، ورنون معتقد است ، “هر کاری که یک شرکت بتواند برای تولید با اثرات منفی کمتر بر روی کره زمین و مردم انجام دهد بهتر از این است که آنها هیچ تلاشی نکنند. از نظر محیط زیست ، مواد استفاده شده بزرگترین عامل اصلی در ردپای کلی است. به طور کلی ، مواد طبیعی گیاهی به طور کلی نسبت به مواد مصنوعی آسیب کمتری دارند ، اما حتی در این صورت نحوه برداشت و فرآیند مواد نیز می تواند تفاوت زیادی در تأثیر کلی ایجاد کند.

سه مارک کفش ورزشی که این پیام را در روند طراحی و ساخت خود دارند ، عبارتند از: Allbirds ، Cariuma و Elliott. Allbirds طراحی کفش هایی را که کمترین اثر کربنی ممکن را داشته باشند در اولویت قرار می دهد – زیرا برای آنها مهمترین مسئله کاهش میزان انتشار کربن است. “ما فکر می کنیم که کربن آخرین متریک است زیرا این مهمترین اهرم برای مقابله با تغییرات آب و هوایی است. هر تصمیمی که می گیریم با توجه به میزان کربنی که می توانیم به عنوان یک شرکت کاهش دهیم هدایت می شود.”

تمرکز Allbirds بر پایداری از مرحله مواد اولیه آغاز می شود ، زیرا معتقد است که در آنجا بیشترین فرصت را برای تأثیر مثبت دارد ، مانند بنیاد Slow Factory. “ما مأموریت داریم که از مصنوعی مبتنی بر نفت که صنعت کفش عمدتا به آن متکی است ، فاصله بگیریم و در عوض برای الهام گرفتن به طبیعت می پردازیم. به همین دلیل مواد تجدید پذیر و طبیعی مانند پشم مرینو ، الیاف درخت اکالیپتوس ، و نیشکر ، همه پتانسیل کاهش اثر کربن ما را دارند “، این برند اظهار داشت.

برای برند برزیلی Cariuma ، طراحی با پایداری با اولویت بندی افراد پشت محصول ابتدا آغاز می شود. “نه تنها در داخل ، بلکه همه افرادی که با اکوسیستم Cariuma کار می کنند و بخشی از آن هستند. اعتقاد ما بر این است که اقدامات پایدار با شرایط کار و یک محیط سالم و ایمن برای هر فردی که با ما کار می کند آغاز می شود ،” فرناندو پورتو ، به POPSUGAR گفت. و همچنین افراد درگیر در فرآیند ، مدت دوام محصول بسیار مهم است. برای Cariuma ، “پایداری واقعی از ایجاد یک محصول با دوام بیشتر ناشی می شود” ، همان چیزی است که شرکت را وادار به کار با موادی مانند لاستیک طبیعی ، پنبه ارگانیک و بامبو – ماده منفی کربن می کند.

الیوت ، شرکتی که به داشتن اولین برند کفش ورزشی “مثبت آب و هوا” افتخار می کند ، معتقد است که پایداری واقعی مستلزم فراتر از دستیابی به انتشار خالص انتشار کربن است و در عوض برعکس کردن فعالانه موجود تأثیر بر تغییرات اقلیمی مارک توضیح داد: “ما با حذف دی اکسید کربن اضافی از جو ، یک مزیت زیست محیطی واقعی ایجاد می کنیم. با تولید هر جفت الیوت ، آنها اثر کربن را با جبران مثبت یک تن CO2 از آب و هوا تغییر می دهند.”

بنابراین وقتی صحبت از کفش های کتانی پایدار می شود ، سه جنبه اصلی در روند طراحی و ساخت آنها وجود دارد که آنها را از کفش های کتانی معمولی متمایز می کند: نوع مواد اولیه و مدت دوام آنها ، شرایط کار و توانایی تأثیر مثبت بر محیط . به خواندن ادامه دهید تا بهترین کفش های کتانی پایدار را برای خرید امروز کشف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>