چه کسی افراد مشهور در مسابقات 2021 پخت می کنند؟

[ad_1]

اگر The Great Bake Off نوعی تلویزیون سالم و خوب است که به شما کمک می کند ماهها قفل شوید – و اگر مثل ما باشید ، موفق به تماشای تک قسمت های موجود در All 4 شده اید – پس واقعیت مشهور بزرگ برای ایستادن در برابر سرطان پخت می کند در تاریخ 9 مارس به صفحه نمایش ما می آید خبر بسیار بسیار خوبی است. حتی خبر بهتر این است که گروه مشاهیر که مهارت های پخت خود را برای جمع آوری پول برای SU2C خسته می کنند ، شامل برخی از بزرگترین اسامی است که ما تا به حال وارد چادر کرده ایم.

مت لوكاس ، مجری پل هالیوود و Prue Leith ، به داوران پیوسته است ، زیرا در زمان فیلمبرداری نمایش ، نوئل فیلدینگ ، میزبان همكارش ، به عنوان انفرادی پرواز خواهد كرد. در مورد 20 سلبریتی که سعی می کنند با چالش های فنی مقابله کنند و ما را با نمایشگرهای خود واو کنند؟ آنها شامل یک عضو Little Mix ، دو بازیگر هالیوود ، تعداد انگشت شماری کمدین ، ​​یک المپیک ، دو رپر ، یک پارالمپیک و یک عضو سابق Girls Aloud هستند. تام آلن که میزبان سال گذشته بود کریسمس عالی به جای فیلدینگ (که در آن زمان برای مرخصی پدری به سر می برد) ، این بار نیز خود را پشت یک ایستگاه کاری می یابد.

به خواندن ادامه دهید تا تمام ستاره هایی را که به آنها پیوسته اند کشف کنید مشهور بزرگ پخت کردن امسال.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>