چه کسی در RuPaul’s Drag Race UK فصل 2 به خانه رفت؟

[ad_1]

سری دوم از DraP Race RuPaul’s UK در ماه ژانویه به صفحه نمایش ما راه می یابند ، و ما در حال حاضر با گروه فوق العاده با استعداد از شرکت کنندگان وسواس داریم. از رقصنده ها و بازیگران حرفه ای پشتیبان گرفته تا کل تایمرهای اول ، قسمت دوم Drag Race همه چیز را در کنار تجربه عجیب و غریب ایجاد وقفه طولانی بین قسمت های فیلمبرداری دارد. به دلیل شیوع ویروس کرونا ، آنها مجبور شدند پس از فیلمبرداری چهار قسمت اول ، استراحت طولانی کنند تا اینکه بقیه سریال را به پایان برسانند.

قاضی آلن کار در مورد تجربه بازگشت به صحنه گفت: “بازگشت به پایان سریال بسیار عجیب بود زیرا (بدون خلاف) من به نوعی ملکه ها را فراموش کرده ام”. “همچنین ، در حین قفل کردن ، آنقدر وزن اضافه کردم که نگرانم این باشد که وقتی از قسمت چهار به قسمت پنج می رود ، به نظر می رسد که من تورم کرده ام ، یا کسی لگدمال کرده و بند ناف را بیرون آورده و من رفته ام به بزرگی یک مکر. “

گویی که این کافی نبود ، در قسمت سه این فصل ، این نمایش نمایندگی نژادی در صحنه کشیدن انگلستان ، تجربه حضور در یک جامعه مسافر و رابطه پیچیده ای را که ملکه های امروز می توانند با جنسیت خود داشته باشند ، بررسی کرده است. ، بنابراین باقیمانده سریال احتمالاً زمینه بیشتری را نیز پوشش می دهد. سه مسابقه دهنده تاکنون حذف شده اند ، و اولین مسابقه دهنده ، جو بلک ، حتی به خود تریسی بیکر دلیل می دهد تا ناامیدی خود را در توییتر به اشتراک بگذارد.

ببینید چه کسی دیگری از قبل حذف شده است و حتماً هر هفته دوباره بررسی کنید تا ببینید چه کسی هنوز در کسب عنوان Superstar بعدی Drag انگلستان است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>