چه کسی سارا را کشت؟: آیا یک فصل 3 در Netflix وجود خواهد داشت؟

[ad_1]

چه کسی سارا را کشت؟  - فصل 2 (L تا R) MANOLO CARDONA به عنوان ALEX در قسمت 201 از WHO KARARED SARA؟  - فصل 2. Cr. NETFLIX © ️ 2021

فصل دو از چه کسی سارا را کشت؟ در 19 مه نتفلیکس را اجرا می کند ، اما چون ما نمی توانیم از این درام سیر شویم ، در حال حاضر در مورد فصل سه تعجب می کنیم. حتی اگر هنوز چیزی به طور رسمی تایید نشده باشد ، مانولو کاردونا (الکس) برای یک فصل دیگر امیدوار است.

کاردونا در ماه آوریل به POPSUGAR گفت: “امیدوارم که ما بتوانیم کارهای بیشتری انجام دهیم ، اما بیایید ببینیم.” “من احساس خوشبختی و شکر می کنم. ما در تمام این سالها بسیار سخت تلاش کرده ایم تا کاری محلی انجام دهیم که جهانی شود و این همان اتفاقی است که برای ما افتاده است. امیدوارم این تازه آغاز کار باشد.”

حتی اگر سرانجام بفهمیم چه کسی سارا را در این فصل پیش رو کشته است ، هنوز داستان های بسیاری وجود دارد که این مجموعه می تواند کشف کند ، از جمله عاشقانه الکس و الیسا ، سفر چما و لورنزو برای تشکیل خانواده یا حتی سقوط سزار لازکانو. امکانات بی پایان است. نتفلیکس ، آیا گوش می دهید؟ ما برای یک فصل دیگر آماده هستیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>