چه کسی “H” در خط وظیفه است؟ طرفداران نظریه هایی دارند

[ad_1]

به نظر می رسد که همه جاده ها به اینجا منتهی می شوند ، و اوج نه تنها ماه ها ، اما سالها حدس و گمان ها بالاخره می تواند یکشنبه خط وظیفه سری 6 نهایی هویت “H” دست نیافتنی را نشان می دهد. نام رمز به یکی از چهار نفر از اعضای ارشد نیروی پلیس اشاره دارد که وابستگی همه آنها به گروه های جرایم سازمان یافته (OCG) به این معنی است که آنها دارای قدرت قابل توجهی برای تسهیل رفتارهای فساد آمیز در داخل نیرو هستند و ما می دانیم که از هر چهار نفر سه نفر شناسایی شده اند ACC درک هیلتون (پاول هیگینز) ، دی متیو کوتان (کریگ پارکینسون) و مشاور ارشد حقوقی گیل بیگلو (پولی واکر).

قسمت آخر ربع ، یا همانطور که باید “مرد چهارم” نامیده شود ، تاکنون از AC-12 دور مانده است و منجر به کار کارآمدانه صندلی راحتی و نظریه های توطئه طرفداران شده است. به قول گافر: عیسی ، مریم ، جوزف و خر خر ، بیایید این چیز خونین را قبل از اینکه همه ما را به دور خم سوق دهد ، حرکت دهیم و آیا فقط می توانیم هویت “H” به ما داده شود؟ بیایید از میان مظنونان برجسته ای که مدارک بالقوه ای علیه آنها دارند و ممکن است منجر به رد شدن آنها به عنوان “H” شود ، در یک قسمت نهایی انفجاری عبور کنیم.

رئیس پاسبان فیلیپ آزبورن

CC Osborne (اوون تیل) که توسط هاستینگز به عنوان “یک دروغگو با چهره برهنه که به بالاترین مقام ما ارتقا می یابد” توصیف می شود ، همچنان در لیست مظنونان “H” همچنان بالا است. اگر می توانید سری اول را بخاطر بسپارید ، ما ابتدا از آزبورن بعنوان رهبر واحد مبارزه با تروریسم که DS استیو آرنوت (مارتین کامپستون) بخشی از آن بود مطلع شدیم. پس از آنکه واحد وی به هنگام حمله یك مرد بیگناه را به اشتباه مورد اصابت قرار داد ، آزبورن از تیم خود خواست كه مظنون بی گناه مسلح و خطرناك باشد – دروغی كه آرنوت از تأیید آن امتناع ورزید ، منجر به بركناری وی از واحد شد و خوشبختانه برای ما ، دیدن نور به عنوان مناسب تر برای مبارزه با فساد از ضد تروریسم.

آزبورن به سرعت و به طرز مرموزی به دنبال این رویداد از رده های نیرو بالا رفت و در طول سریال های بعدی عمدتا از صفحه نمایش ما ناپدید شد ، و فقط گاهی اوقات در فیلم های ویدیویی دوباره ظاهر می شد تا افکار فساد پلیس را در جریان انتشار مطبوعات و کنفرانس های ویدیویی از بین ببرد. او در طول سریال های فعلی دوباره ظاهر شده است ، و با مارکوس تورول بسیار خمیده ارتباط دارد و پیوندهایی به صفحه اصلی پسران Sands View از سری سه دارد و اکنون در پوشش پرونده لارنس کریستوفر سریال های فعلی و قتل بعدی روزنامه نگار گیل ولا (آندی اوشو) که قصد داشت فساد مالی در این پرونده را افشا کند.

DSU پاتریشیا کارمایکل “H” است

این شرور متبرک و پوزخند مسئول بسیاری از اقدامات کنجکاو است که او را درست در بالای درخت ظن “H” قرار داده است. اگرچه آنا ماکسول مارتین ، بازیگر کارمایکل ، مجبور شد با خنده افسانه ای مبنی بر اینکه شخصیت او در اپیزود هفته گذشته از سریال H Morse Code استفاده می کرد را خنثی کند ، اما شواهد علیه او انباشته شده است. منصوب شدن در مسئولیت واحدهای ضد فساد ادغام شده به خودی خود می تواند شواهد باشد ، زیرا مجموعه های قبلی نشان داده اند که هر کسی که مسئولیت هر چیزی در LOD را بر عهده دارد ، معمولاً برای تسهیل یا سرپوش گذاشتن بر روی چیزهای مبهم به آنجا برده شده است. او همچنین سریع می تواند هر خط تحقیق یا مصاحبه را که شروع به گفتگو درباره فساد پلیس یا “H” بالقوه می کند ، از خط خارج کند ، و این کار را با نام تجاری یخ زده کنایه خود متوقف می کند.

فن اسلحه همچنین دریافت كه وقتی آرنوت از جیمی لاكوئل (پاتریک بلادی) وكیل فاسد كه برای دریافت پاسخ به قتل گیل ولا ناامید شده بود ، بازدید كرد ، وی با رمز و راز او را ترغیب كرد “فراتر از ادعای مسابقه”. هنگامی که به این نکته اشاره شد که ادعای نژاد ، یک اناگرام از کارمایکل است ، اما با فقدان نامه ارزشمند “H” ، طرفداران دیگر نیازی به قانع کننده ای ندارند ، و واقعاً با ذوق و شوق با این تئوری می دوند.

مارکوس تورول “H” است

نام او به تازگی در سری 6 ظاهر شده است ، اما قبلاً تأثیر زیادی در جستجوی مرد چهارم داشته است. مارکوس تورول (جیمز نسبیت) افسر ارشد تحقیق در پرونده لارنس کریستوفر بود ، که برای جلوگیری از افشای نژادپرستی نهادینه شده در داخل نیرو ، برای بازداشت پلیس در زندان وی پوشانده شده بود – این واقعیتی است که گزارش گیل ولا به طور بالقوه روشن می کرد. همراه با CC Osborne ، تورول همچنین یک افسر پرونده Sands View بود ، جایی که پدوفیلی پوشانده شده بود و دیگر افسران عالی رتبه هم در این جنایات شرکت داشتند و هم کمک می کردند. پس از بازنشستگی پیش از موعد ، تورول در اسپانیا مخفی شد و پرونده کریستوفر او را وارد رادار AC-12 کرد. هنگامی که پیوندهای عجیب و غریب او به موارد قبلی برای آنها مشخص شد ، و کارشناس سایبر آماندا یائو (روزا اسکودا) دریافت که عضو OCG در حال برقراری ارتباط با DSU جو دیویدسون (کلی مکدونالد) دارای یک آدرس IP متصل به اسپانیا است ، به نظر می رسد که تورول رشته های OCG را از خارج کشیده است.

گول پلیس مسلح اسپانیا را نخواهید گرفت که “در پایان” قسمت آخر اجساد او و همسرش را پیدا کرده است – طرفداران در حال حاضر در این قسمت هستند. تصاویر دانه ای نشان می دهد که یک افسر نیمه نقابدار به سمت اجساد نشان می دهد ، که به طرز مشکوکی شبیه خود تورول است. اگر این افسر تورول نبود ، همچنین تعجب آور نبود که تورول دو جسد را به جای خود بکارد ، و برای اطمینان از آن پا گرم کند. این فضا را تماشا کنید.

DSU جو دیویدسون “H” است

به نظر می رسد منتقدان نسبت به احتمال چهارمین مرد (یا زن) دیویدسون قانع نیستند. اما بیایید این را بشکنیم او مطمئناً زمینه خانوادگی خود را دارد – او با رابطه با رئیس بزرگ OCG از سری یک ، تامی هانتر (برایان مک کاردی) در سلطنت ارباب جنایی متولد شد. با این حال ، وقتی دیویدسون به او فهماند که هانتر ، که فکر می کرد عمویش است ، در واقع هم دایی است و هم پدرش ، شوک زندگی اش را متحمل شد. داستان او از این قرار بود که او از زندگی جنایتکارانه پنهان بود و مادرش تا سن 16 سالگی از او محافظت می کرد ، زمانی که هانتر او را ردیابی کرد و برای یک عمر مسنجر خم شده استخدام کرد. او در طول مصاحبه احساسی AC-12 خود ، مرتباً به یک نیاز شدید برای خم نشدن اظهار داشت و بینندگان را متقاعد می کرد که او فقط یک عروسک عروسکی بدبخت و قربانی پدر و مادرش است. با این حال اگر به این فکر کنید ، او با گذاشتن تلفن های مشعل در خانه اش ، سریع دوست دختر سابق خود ، فریدا جاتری (آنیکا رز) را به زیر اتوبوس انداخت و کمی گریه کرد که باید دی کیت فلمینگ را بالای سر ببرد (ویکی مک کلور) ، اما هنوز مایل به انجام آن بود. آیا ممکن است عمل “لطفاً باور کنید ، من خوب هستم و فقط می خواستم زندگی مستقیمی داشته باشم” همین بوده است. یک عمل؟ با پیچ و خم هایی که از LOD به آن عادت کرده ایم ، جای تعجب نیست که اگر عملکرد مصاحبه وی یک فریب کاری مفصل برای کاهش وضعیت “H” وی باشد.

دیگران به عنوان “H” درگیر شده اند

اتهامات مربوط به “H” تقریباً به هر بازیگر نمایش وارد شده است. حتی سرپرست هاستینگز (آدریان دونبار) نیز وارد این قاب شده است ، اما مادر خدا نمی خواهیم که در تمام مدت گافر بوده باشد ، همراه شوید و از شما تشکر می کنم ، بعدی. طرفداران همچنین به شدت به آرنوت و فلمینگ سوicion ظن پیدا کرده اند ، و استدلال فلمینگ در این سری ، با تصمیمات گاه گیج کننده او ، و داشتن اقدامات وی به منزله همبستگی با دیویدسون ، وزن کمی داشت. به نظر می رسد که او واقعاً می خواسته در نقش جدید خود تأثیر بگذارد و از AC-12 حرکت کند. انگشتان به Steph Corbett (امی دی بهروان) نیز اشاره شد زیرا “H” بر روی یکی از کاشی های آشپزخانه اش مشاهده شد … خوب ، مطمئنا یک سواری بوده است و شمارش معکوس نیز روشن است – مدت زیادی نیست که منتظر بمانیم تا بزرگ آشکار می کند ، و اگر این اتفاق نیفتد ، ممکن است جد مرکوریو مجبور شود مخفی شود.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>