چکمه های پلت فرم بنفش لیدی گاگا را در Born This Way Day مشاهده کنید

[ad_1]

فقط می توان رویای داشتن قدرت مچ پا لیدی گاگا را در سر داشت. مولتی یفنات با استعداد روز یکشنبه در حالی که یک جفت چکمه پلت فرم بنفش که من فقط بعد از یک نگاه لرزیدن چکمه های تقریباً تا زانو توسط دمونیا ، یک مارک معروف “کفش جایگزین” ساخته شده است. او کفشهای جسورانه را برای مناسبتی خاص – برای جشن دهمین سالگرد تولدش – انتخاب کرد متولد این راه آلبوم ، شهردار غرب هالیوود به او کلید شهر را اعطا کرد ، 23 مه را “به این ترتیب متولد شد” اعلام کرد و از نقاشی دیواری عظیم نقاشی شده در خیابان رونمایی کرد. چقدر راد است؟

البته ، گاگا فقط کفش های جلب توجه کننده خود را برای رویداد لس آنجلس انجام نمی داد. او همچنین یک تی شرت گرافیکی بزرگ از مجموعه کالاهای تجاری خود را در Urban Outfitters (نمادین!) ، جوراب شلواری شبکه ای پاره شده ، جواهرات زنجیره ای نقره ای بزرگ ، گوشواره های ناسازگار و یک گیره موی کریستال را لرزاند. چی. نگاه.

طرفداران مادام العمر گاگا می دانند که این اولین باری نیست که مادر هیولا ارادت غیرقانونی خود به اهداف کفش سکو را نشان می دهد. منظورم این است که چه کسی می تواند دوتایی پاشنه بند توری تا آسمان را که در MTA VMA های 2020 پوشیده بود فراموش کند؟ یا چکمه های خیره کننده او در Met Gala 2019؟ اوه ، و من از دیدن کفش های بدنام پوشیده از گوشت او در MTV VMAs 2010 ناامید می شوم. برای تحسین آخرین لحظه چکمه های تحریک کننده مکالمه لیدی گاگا ، پیش از این بخوانید ، و اگر به من احتیاج دارید ، می توانید پیدا کنید که من به احترام او این تمرینات تقویت مچ پا را انجام می دهم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>