چگونه آهنگ “لباس” شارلوت سندز ویروسی شد

[ad_1]

شارلوت سندز موهای آبی ، 9 خال کوبی دارد ، و تا همین اواخر ، برای شستن چهره واقعاً هیجان انگیز خود به صابون دست اعتماد کرده بود (عادتی که حتی او اکنون نیز اعتراف می کند یک فاجعه بود). اما نگاه او عامل اصلی نوازنده 25 ساله نیست که TikTok – و به تبع آن Spotify – را به طوفان می کشد.

اگر نام شارلوت سندز هنوز زنگی به صدا در نیاورد ، متن آهنگ معروف او ، “لباس” ، احتمالاً به صدا در خواهد آمد.

“من عاشق طرز پوشیدن آن لباس هستم / همه را ناراحت می کنم / آن سیگار را می سوزانم / پسر را به خدا قسم می دهم اعتراف می کنم پسر / لبهای آب نبات خود را هوس می کنی / تمام نکات انگشت سیاه / خیلی خوب به نظر می رسد ، من اذیت می شوم / پسرم را وادار کن تا از تنم در بیاید / عاشق روشی باشی که می پوشی ، “او در کر گروه کمربند می زند.

هنگامی که او برای اولین بار آهنگ را برای TikTok خود ارسال کرد در ماه نوامبر در پاسخ به منفی بودن در مورد هری استایلز Vogue جلد – خصوصاً نظر Candace Owen ، مفسر محافظه کار در مورد آن – و به رسمیت شناختن اینکه چگونه ایده خود در مورد مردانگی و اعتماد به نفس در طول سالها تغییر کرده است ، او هرگز پیش بینی نمی کرد که مانند گذشته افزایش یابد.

او می گوید: “من هرگز انتظار نداشتم كه این اتفاق بیفتد ؛ در آن زمان حتی قصد انتشار آهنگ را نداشتم.” جذابیت. “من این ویدئو را در TikTok قرار دادم و حتی دو بار به آن فکر نکردم. من فقط آن را پست کردم و به روزهایم رفتم.” موسیقی سندز قبلاً ویروسی شده بود: چند ماه قبل از انتشار “لباس” ، او اولین بار “من اهمیتی نمی دهم” را شروع کرد ، آهنگی که به نظر او “صادقانه ترین آهنگ” ای است که تا به حال نوشته است ، البته به ذکر نیست که ترسناک ترین آهنگ برای انتشار است. در آن زمان ، این آهنگ با بیش از یک میلیون پخش آواز با عملکرد عالی به او تبدیل شد و اکنون ، به دلیل محبوبیت جدید او در نتیجه آهنگ معروف TikTok ، فقط به اوج خود ادامه می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>