چگونه بهترین شلوار جین سال 2021 به اشکال مختلف بدن نگاه می کند

[ad_1]

به راحتی می توان گفت که همه به یک شلوار جین عالی احتیاج دارند که باعث شود شما احساس کنید می توانید دنیا را به دست بگیرید. با توجه به اینکه بسیاری از خریدهای ما به صورت آنلاین در حال حرکت است ، انتخاب یک جفت مناسب برای فرم اندام خود هنگامی که قبل از خرید امتحان نمی کنید بسیار مشکل است. خوشبختانه ، این جایی است که رسانه های اجتماعی با عکس های بی پایان از زنان از سراسر جهان وارد می شوند ، و دقیقاً نشان می دهند که جفت مورد علاقه بعدی شما چگونه مناسب است – و چگونه می تواند احساس شما را ایجاد کند.

برای بهار 2021 ، ما تقریباً فقط مارک های جین آگاه و سازگار با محیط زیست مانند Closed ، Monki Cares ، Weekday ، Ganni و Lucy & Yak را خریداری می کنیم. ما همچنین عاشق طرح های جین بیانیه هستیم ، مانند شلوار جین متقاطع ، قطعات تکه ای ، و برش های کلاسیک Levi’s Agolde. اما قبل از اینکه آن جفت جدید و جذاب را خریداری کنید ، ما صدها عکس از علاقه مندان به جین را در اینستاگرام جستجو کردیم و 25 زن را پیدا کردیم تا به شما نشان دهند چگونه خرید بعدی شلوار جین شما روی بدن های مختلف ظاهر می شود – ادامه مطلب را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>