چگونه به سایه چشم رنگین کمان دست پیدا کنیم به دنبال پراید 2021 باشید – نکات تخصصی

[ad_1]

رسما پراید 2021، و در حالی که هر ماه زمان خوبی برای بزرگداشت انجمن LGBTQ + است – ژوئن زمانی است که جشن ها واقعا با سرعت بالا شروع می شوند. همانطور که راحت می توانیم صورت خود را منهای ماسک نشان دهیم و دوباره آرایش رنگارنگ بپوشیم ، پراید زمان خوبی برای افزایش صدا در یک ظاهر پر جنب و جوش و رنگین کمان است.

کار با رنگدانه های جسورانه می تواند ترسناک باشد ، اما Terry Bryant هنرمند آرایش و بنیانگذار راهنمای زیبایی می گوید جذابیت که هیچ قانونی وجود ندارد “این جشن پر از شادی ، ابراز وجود ، عشق زیاد و البته رنگ و بویی افسانه است.” با یک نقشه راه دقیق در مورد چگونگی ایجاد ظاهری جسورانه و بدون نقص ، در کمترین زمان مانند یک هنرمند خبره اقدام خواهید کرد. از همه بهتر ، با نکات مناسب ، ایجاد شما از طریق هر فعالیت پراید در هوای گرم که در آن شرکت می کنید ، ماندگار خواهد بود.

قبل از اینکه عمیقاً بررسی کنیم کدام محصولات برای جمع کردن سایه ها و آسترهای شما بهتر کار می کنند ، بیایید برخی اصول را بیان کنیم. برای شروع ، آرایشگر لورن د آملیو محصولات کرم لایه لایه زیر رنگ پودر را توصیه می کند. این امر نه تنها به نمایش واضح تر شدن لایه های بالایی رنگ کمک می کند بلکه باعث می شود محصول در جای خود حفظ شود. هنرمند گریم ، فاطیما توماس ، موافق است. او می گوید: “من معمولاً با ایجاد رنگهای کرم برای ایجاد اشکال و مکانهایی که می خواهم شروع می کنم.” “سپس سایه های چشم و رنگدانه های پودری را روی آن لایه لایه می کنم تا کرم ها تنظیم شوند و اشباع رنگی خوبی داشته باشند.”

گرچه ممکن است خارج از نظم به نظر برسد ، اما شادی ملک آرایشگر توصیه می کند قبل از پایه گذاری آرایش چشم خود را انجام دهید. وی می گوید: “به این ترتیب ، پایه شما بعد از کامل شدن چشمان شما بی عیب به نظر می رسد” ، بنابراین از هرگونه ریزش بیش از حد رنگدانه سایه چشم خود جلوگیری می کنید. جذابیت

علاوه بر این ، وقتی زمان نوشیدن سایه چشم فرا می رسد ، جردن آرایشگر توصیه می کند که از یک برس تمیز جداگانه برای هر رنگ استفاده کنید. او می گوید: “برس یا برس های کثیف که روی چندین سایه استفاده شده اند ، ظاهر کسل کننده ای ایجاد می کنند.”

برای کمک به شما در ایجاد یک نوع آرایش رنگین کمان در نوع خود ، ما توصیه های محصول ، نکات حرفه ای و دستورالعمل های گام به گام را برای کمک به شما در آرزوی ظاهر رنگارنگ بعدی داریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>