چگونه دمی لواتو فیلمبرداری صحنه اعتماد به نفس در اولین جنسیت را پیدا کرد

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 27 مه: دمی لواتو دیده می شود که در مراسم اهدای جوایز موسیقی iHeartRadio 2021 در 27 مه 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا حضور دارد.  فقط استفاده از ویراستاری (عکس از اما مک اینتایر / گتی ایماژ برای iHeartMedia)

منبع تصویر: گتی / اما مک اینتایر

دمی لواتو در مورد خنده دار ، کمی ناجور ، اضطراب آور ، اما به طور کلی تجربه مثبتی که از فیلمبرداری از اولین صحنه جنسی خود داشتند ، صحبت می کند. خواننده و بازیگر در پست اینستاگرام در تاریخ 20 ژوئیه هنگام جشن گرفتن این لحظه با اهمیت در صحنه برنامه NBC ، جزئیات آنچه را که پایین آمد ، توصیف کرد. گرسنه.

“امروز مجبور شدم از یک صحنه جنسی فیلمبرداری کنم. اولین صحنه من!” دمی عکسی از خود پوشید که لباس زیر پوشیده است. اگرچه آنها “از این کار کمی اضطراب داشتند” ، اما حرفه ای بودن بازیگران و عوامل فیلم به آنها کمک کرد تا بلافاصله احساس آرامش کنند. دمی ادامه داد: “من به این فکر کردم که چقدر افتخار می کنم که می توانم به اندازه کافی در پوست خودم احساس راحتی کنم و این کار را انجام دهم.” “من بندرت قبلاً دستهایم را نشان داده ام … حالا من در این هستم !! (مسلماً به سختی چیزی نشان می دهد اما هنوز).”

دمی ، که اخیراً غیر دودویی است ، اغلب درمورد چگونگی قدم برداشتن برای اینکه درست باشد و با خودش راحت باشد صحبت می کند. این صحنه اول رابطه جنسی نشان دهنده پیشرفت شخصی است که آنها به آن افتخار می کنند. “من همیشه احساس خوبی در پوست ندارم ، بنابراین وقتی این کار را می کنم ، و احساس می کنم به اندازه کافی سکسی هستم که بتوانم پست بگذارم – من همین کار را می کنم!” آنها گفتند. “مهم است که پیروزی های کوچک را جشن بگیریم. بله برای این اعتماد به نفس تصادفی و بله برای یک رابطه جنسی خنده دار ناخوشایند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>