چگونه روند پیراهن بدون پشت TikTok را انجام دهیم

[ad_1]

TikTok دائماً با هک های DIY که آرزو داشتیم قبلاً در مورد آنها بدانیم برکت می دهد و آخرین مورد به ما امکان می دهد یکی از بزرگترین روندهای تابستان را امتحان کنیم: پیراهن بدون پشت. کاربر TikTok Carolina Freixa به ما نشان می دهد که چگونه در چند حرکت کوچک یک بال مخزن را به یک پیراهن بدون پشت تبدیل کنیم. تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک تاپ مخزن و یک رشته یا بند کفش است.

ابتدا ، بند کفش خود را برداشته و آن را از طریق بندهای بالای مخزن خود ، جایی که گردن شماست ، قرار دهید و آن را بالای سر خود قرار دهید. سپس بند کفش را از دو طرف گرفته و آن را در کناره های بالای مخزن خود قرار داده و از قسمت پایین آن را بیرون بکشید. تنها کاری که می توان انجام داد این است که بند کفش را به پشت و پشت خود ببندید! این رسما یک پیراهن بدون پشت است. او واقعاً با چند مرحله آسان به نظر می رسید دیگر دوستداران مد در TikTok نه تنها این هک را امتحان کرده اند ، بلکه روش های زیادی را برای تبدیل مخزن خود به سبک های مختلف جدید مانند یک برلت و غیره به ما نشان داده اند. پیش رو ، آموزش کوتاه را تماشا کنید ، و خودتان امتحان کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>