چگونه ریبوت Gossip Girl را در انگلستان تماشا کنیم

[ad_1]

دختر شایعه مدت هاست که در زندگی یک نوجوان یک وسیله اصلی برای تلویزیون محسوب می شود ، بنابراین هنگامی که احتمال راه اندازی مجدد در سال 2019 اعلام شد ، همه ما گوش داشتیم. از زمان اولین اعلام ، HBO Max تریلر فریبنده ای را منتشر کرده است و اکنون نگاهی اجمالی به نحوه بازیگران جدید پیدا کرده ایم. برای آن دسته از شما که امیدوار بودید دوباره دیدار لایتون میستر و بلیک لایولی در صفحه را تماشا کنید ، ممکن است تا حدی ناامید باشید. این مجموعه قرار است ادامه اصلی باشد دختر شایعه، که نسل جدیدی از نخبگان منهتن را در کشف سایت مشاهده می کند.

با رویکرد فراگیرتر و نماینده تری در انتخاب بازیگران ، در این مجموعه بازیگران تازه وارد ساوانا اسمیت ، توماس دوهرتی ، صهیون مورنو و ویتنی پیک بازی خواهند کرد و کریستن بل ، معروف به OG ، همچنان روایت می شود دختر شایعه. طبق گفته های تهیه کننده اجرایی جاش شوارتز ، در سری جدید حتی قرار است نمایش هایی از برخی از بازیگران قبلی باشد.

دقیقاً مانند اکثر نمایش های HBO Max ، این سریال به انگلیس نیز راه خواهد یافت ، به احتمال زیاد پس از پخش در ایالات متحده در 8 جولای. برای به روزرسانی بیشتر در مورد نحوه پخش این فضا را تماشا کنید و در ضمن ، اولین تریلر رسمی را هم اکنون بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>