چگونه ریزش مو پس از زایمان باعث تغییر خط و دید موی من شد

[ad_1]

قبل از اولین بارداری ، من در مورد ریزش مو پس از زایمان خوانده بودم که یال پر زرق و برق که شما به مدت 9 ماه با آن برکت دارید ، می ریزد. و پس از تولد هر یک از سه فرزند من ، مطمئناً چنین شد. این آخرین بار ، به خصوص شدید بود. برای چند ماه ، آب دوش ما به طور منظم در لانه مو پوشانده می شد. کف اطراف میز من پر از عواقب روز بود. اتصال چرخشی روی جاروبرقی ما به قدری در یک رشته طناب رشته های گمشده قرار گرفت که در حقیقت چرخ آسیاب شد.

به نظر می رسید تمام سر موهای من ریخته است. اما کنجکاوترین تغییر روی خط موهای من بود. در زمان کودکی ، به طور قابل توجهی پایین نشست (اگر پیشانی بلند یک پنج سر باشد ، فکر می کنم این باعث شده است که من یک سه سر باشد). تا دوران راهنمایی ، در پشت پرده ای از انفجارهای بی صدا پنهان شد. امروز ، هر چند ، خط موی من به طور قابل توجهی کاهش یافته است. و ناهموار سمت چپ حدود نیم اینچ بالاتر از سمت راست نشسته است. فرورفتگی ها در معابد من به نظر می رسد که در حال قدم زدن به سمت ابتدای قله بیوه هستند. و رشد ناخوشایند و لکه دار گاه به گاه جوانه می زند ، که هر روز صبح آن را با پوکم له می کنم.

بعد از اینکه شروع به صحبت در مورد ریزش مو در شبکه های اجتماعی کردم ، از اینکه چند زن به من پیام می دهند متعجب شدم زیرا آنها با چنین چیزی سرو کار داشتند. آیا از مکمل هایی استفاده می کردم؟ من از چی استفاده می کردم؟ شامپوهای خاصی دارید؟ و آیا من نکاتی در مورد نحوه پوشش مناطق کم برخوردار داشتم؟

من هنگام پرستاری به مصرف ویتامین های قبل از تولد ادامه داده بودم ، اما به نظر نمی رسید که این باعث ریزش مو شود. تا آنجا که ممکن است ، سعی کردم با قلم مو یا الاستیک محکم طناب نزنم ، تا هر رشته گرانبها را حفظ کنم. برای اینکه تا حد ممکن ملایم باشم ، شامپوهای بدون سولفات را انتخاب کردم. من سعی کردم خط موهای کوچک خود را با استفاده از تعدادی از محصولات مختلف پر کنم: مداد ابرو (بسیار موثر!) ، سایه چشم (از دور یک توهم قابل قبول ایجاد می کرد ، اما از نزدیک جعلی به نظر می رسید) و اسپری های خط مو (قانع کننده ، اما کمی سخت) کنترل کردن).

حتی اگر من با هیچ راه حل معجزه آسایی روبرو نشدم (متأسفانه ، بسیاری از محصولات بیش از حد قیمت دارند و کم تحویل می شوند) ، من خوشحال شدم که جامعه ای از مردم را پیدا کردم که همان چیزها را می گذرانند. ریزش مو ، به ویژه برای خانم ها ، موضوعی است که بسیار پیچیده است و بندرت درباره آن بحث می شود – اگرچه شما در نظر سنجی Readers ‘Choice ما به ما گفتید که این یکی از بزرگترین نگرانی های زیبایی شماست.

در نهایت ، من سعی می کنم این واقعیت را قبول کنم که موهای من هرگز به حالت سابق برنخواهند گشت. و با این وجود آن رشته های ارتباطی که من با زنان دیگر احساس می کنم ، قویتر می شوند.


در مورد ریزش مو داستان های بیشتری بخوانید:


اکنون یک روز از زندگی دکتر پیمپل پوپر را تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>