چگونه ستاره Dragon “Drag Race” بهترین ظاهر خود را در نمایش ایجاد کرد – مصاحبه

[ad_1]

جذابیت: وای خدای من ، من آن را دوست دارم. این به من یادآوری می کند وقتی بچه هستی و مادرت این کار را می کند همه قبل از رفتن به مدرسه ، وازلین روی شماست – برای کل روز کافی است. اکنون ، من تعجب می کنم که برخی دیگر از محصولاتی که دوست دارید هنگام برپایی نمایش استفاده کنید ، کدامند؟

سیمون: برای بنیاد ، من در واقع از پایه Juvia’s Place استفاده می کنم ، زیرا من دوست دارم که چقدر پوشش کامل آن باشد. ضخیم است اما به راحتی پخش می شود. من آن را با بنیاد لباس بلند Nars Radiant ترکیب خواهم کرد. Juvia’s Place خشک تر است ، بنابراین من نور را با آن مخلوط می کنم تا درخشش را در صورت بازگشت به پوست من ایجاد کنم. و بعد من یک هایلایتر را دوست دارم عزیزم. من عاشق بالا بودن هستم روشن. بنابراین ، من از کیت براق خورشید آناستازیا استفاده می کنم تا همه درخشش را به وجود آورم. درست همانطور که گفتم ، من می خواهم از داخل و خارج تابش کنم.

جذابیت: برخی از آیکون های سبک الهام بخش شما هستند؟

سیمون: ریحانا دختر من است. او شماره یک من است.

جذابیت: آیا او اخیراً به DM های شما سر نخورد؟

سیمون: او انجام داد. ما در واقع تیراندازی می کردیم [an Instagram Reel] زیرا مهره ها قبل از طلوع خورشید در صحرا نگاه می کنند. من در اینستاگرام در ماشین هستم و درست قبل از اینکه پیاده شویم برای رفتن به آنجا پیاده روی کوچک خود را انجام می دهیم ، او DMs من است.

من گفتم: “همه ، همه ، همه. ریحانا فقط وارد DM های من شد ، همه. این شوخی نیست. این یک تمرین نیست ، خوب؟” وقتی اولین بار به آن نگاه کردم ، فکر کردم “Badgalriri؟ خوب ، هرچه هست” ، زیرا شما هرگز نمی دانید. گاهی اوقات یک I اضافی روی حیله و تزویر در انتها یا G به نام جایی وجود دارد. و سپس علامت چک را دیدم و فهمیدم که این معامله واقعی است. پیامی که او برای من فرستاد خیلی شیرین بود نمی توانید از شخصی که در داخل و خارج نگاه می کنید و تحسینش می کنید بیشتر بخواهید.

آنچه او با حرفه خود انجام داده است و آنچه در مد ، آرایش و موسیقی انجام داده است چیزی است که شما آرزو می کنید وقتی می خواهید مغرور شوید. سبک او ، بی دردسر ، پریشان است ، باعث می شود شما فکر کنید ، بی باک است. همه مواردی است که من می خواهم سیمون شبیه آن باشد. من همچنین گریس جونز را دوست دارم. آندروژنی ، نترسی در سبک او. لیل کیم هم. من عاشق جنسیت ، بی عذر خواهی او هستم … این یک کلمه است؟

جذابیت: امروز است.

سیمون: آن را در وبستر بگذار! من همه ترس از ترس همه آن زنان را در جعبه کوچک خود قرار داده ام. و بعد وقتی می خواهم جذاب و جذاب باشم ، دیانا راس را آنجا می گذارم. همه کسانی که کنار هم قرار گرفته اند سیمون را تشکیل می دهند.

جذابیت: و نگاه کردن به کشیدن شما کاملاً واضح است.

سیمون: شما آن را درک می کنید ، که من آن را دوست دارم ، زیرا این کل موضوع بود. من می خواهم این همه زیبایی و این لطف را روشن کنم زیرا این کار قبل از من انجام شده است و بسیاری از ملکه ها راه را برای من برای داشتن این لحظه هموار کرده اند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


این مصاحبه ها را با تعداد بیشتری از ملکه های مورد علاقه ما بررسی کنید:


اکنون ، کل روال زیبایی Miz Cracker را تماشا کنید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>