چگونه قفل آیفون را هنگام استفاده از ماسک باز کنیم

[ad_1]

camillamalm

بهترین نکته آیفون که مدتهاست به دستم رسیده 🙌🏼😍😷 #howto #howtounlockaniphone #howtomask #iphonetricks #iphonetrick #iphonetricksandtips #iphonehack

sound صدای اصلی – camlamlamalm

استفاده از ماسک برای ایمن نگه داشتن شما و اطرافیان بسیار مهم است ، اما آیا این فقط من هستم یا اینکه یکی از آزار دهنده ترین موارد استفاده از ماسک این واقعیت است که Face ID آیفون شما نمی تواند شما را در آن تشخیص دهد ؟! گاهی اوقات من مشغول کار هستم و باید سریع پیامی را بررسی کنم ، اما نمی توانم چون به نوعی مدام فراموش می کنم تلفنم نمی تواند صورتم را ثبت کند در حالی که ماسک پوشیده ام. پس از آن مجبورم کد عبوری چهار رقمی خود را فشار دهم ، که اعتراف می کنم به سختی زمان می برد یا کار می کند ، اما من دوست داشتم که چگونه Face ID در آیفون 11 من بدون اینکه مجبور باشم کاری انجام دهم معمولاً قفل خود را باز می کند.

از آنجا که من این سرخوردگی مداوم را تجربه کرده ام ، برخورد با TikTok @ camillamalm در مورد نحوه باز کردن قفل تلفن خود در حالی که ماسک پوشیده اید من را هیجان زده کرد. شما در اصل یک Face ID جدید با ماسک خود تنظیم کرده اید ، و حتی بهتر ، انجام این کار فقط چند مرحله طول می کشد. اگر می خواهید Face ID جدیدی راه اندازی کنید ، در اینجا نحوه کار آورده شده است:

  1. ابتدا به برنامه “تنظیمات” بروید و “Face ID & Passcode” را فشار دهید.
  2. در مرحله بعد ، “تنظیم یک ظاهر متفاوت” را فشار دهید.
  3. ماسک خود را با تا زدن آن به نصف و قرار دادن هر دو حلقه روی یک گوش خود قرار دهید ، سپس ماسک را در کنار چانه نگه دارید تا محکم بماند. سپس تلفن شما را وادار می کند که چند ثانیه صورت خود را به اطراف حرکت دهید.
  4. در آخر ، ماسک را در طرف دیگر صورت خود قرار داده و دوباره دستورات را دنبال کنید. این همان کاری است که این تغییر ساده به آن نیاز دارد!

در اینجا دو نکته وجود دارد که باید هنگام تنظیم و استفاده از این هک به خاطر بسپارید: اول ، از آنجا که تلفن شما با ماسک خود به راحتی نمی تواند نیمه پایین صورت شما را تشخیص دهد ، توجه بیشتری به چشم شما خواهد داشت. بنابراین ، چیزی ظریف مانند لبخند زدن یا استفاده از عینکی که از نفس شما مه گرفته است ، می تواند در عملکرد صحیح Face ID تداخل ایجاد کند. دوم ، به گفتهcamillamalm و نظر دهندگان ، مجبورید چندین بار این مراحل را امتحان کنید تا هک کار کند. تکرار این مراحل و کنترل جزئیات جزئی می تواند آزار دهنده باشد ، اما به نظر من ارزش این را دارد که بتوانید قفل گوشی خود را با سهولت بیشتری باز کنید!

من از بسیاری هک های آیفون که در TikTok کشف کردم سپاسگزارم ، اما مخصوصاً از این یکی سپاسگزارم. این کار نه تنها کمتر از پنج قدم طول می کشد ، بلکه به من اجازه می دهد قفل تلفن خود را مثل همیشه حتی وقتی ماسک زده باشم باز کنم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>