چگونه ماشین ظرفشویی خود را تمیز کنیم

[ad_1]

بله ، ماشین ظرفشویی شما برای شستن ظروف ساخته شده است ، اما چه اتفاقی برای تمام تکه های مواد غذایی و سایر مواد زائد که می شوند شسته می شود؟ متأسفانه ، آنها به طور جادویی ناپدید نمی شوند. درست مانند سینک ظرفشویی ، تمیز کردن خوب ماشین ظرفشویی شما را از یک مکان فریبنده کثیف باز می دارد ، و همچنین باید جلوی ایجاد بوهایی را که می تواند به ظروف شما (در غیر اینصورت تمیز) منتقل کند ، بگیرید. این محلول تمیز کننده مواد طبیعی است و پس از یک چرخه ماشین ظرفشویی کامل و بدون هیچگونه شستشو کامل می شود.

  1. ماشین ظرفشویی خود را خالی کنید ، و تا جای ممکن قفسه زیرین ظرف را خارج یا بیرون بیاورید. فاضلاب را پیدا کرده و اطراف آن را تمیز کنید ، فیلتر را برداشته و کاملاً بشویید. تمام بازوهای در حال چرخش را بررسی کرده و با حوله کاغذی سوراخهای آوار یا تجمع را پاک کنید.

  1. 250 میلی لیتر سرکه مقطر سفید ساده را در ظرفی در قفسه پایین ماشین ظرفشویی قرار دهید. اکنون 100 گرم بی کربنات نوشابه را در یک ظرف کوچک بریزید و آن را در قسمت بالایی قرار دهید یا دو بمب تمیز کننده ماشین ظرفشویی را جایگزین کنید.

  1. ماشین ظرفشویی را اجرا کنید و بگذارید سرکه و بی کربنات سودا جادوی آنها را انجام دهد. سرکه به طور طبیعی ضد باکتری است و در هنگام تمیز کردن تجمع می یابد. بی کربنات سودا به تجزیه آهک ناشی از آب سخت کمک می کند و همراه با سرکه باعث تمیز شدن عمیق داخل ماشین ظرفشویی شما می شود.
  2. پس از اینکه ماشین ظرفشویی از چرخه عبور کرد ، اجازه دهید 20 دقیقه در آن بماند و به تمیز کردن بخار ادامه دهید. حالا ماشین ظرفشویی را باز کنید ، و داخل آن را با حوله آشپزخانه یا اسفنج نرم پاک کنید. ماشین ظرفشویی در کنار تمیز بودن براق ، روی ظروف شما معجزه خواهد کرد!

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / سارا لیپوف

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>