چگونه ماه فوق العاده توت فرنگی را در ژوئن 2021 مشاهده کنیم

[ad_1]

اگر فکر می کنید همه وقایع آسمانی که در این سال اتفاق می افتند را دیده اید ، اتفاق دیگری افتاده است. در حالی که ماه مه چند دلیل برای نگاه کردن به آسمان به ما ارائه داد (مانند ETA Aquarid Meteor Shower یا Super Flower Blood Moon) ، اما ژوئن نیز قفل و پر از اتفاقات پر ستاره است. از خورشید گرفتگی خیره کننده آن در 10 ژوئن تا یک ماه فوق العاده توت فرنگی – که در 24 ژوئن اتفاق می افتد و آخرین ابرماه سال 2021 (!) و آخرین ماه کامل بهار است – ماه ژوئن ماه دیگر برای بیداری های نجومی است. اگر شما به نحوه تماشای Super Strawberry Moon علاقه مند هستید ، آنچه باید بدانید در اینجا آمده است:

چگونه ماه فوق العاده توت فرنگی را تماشا کنیم

ماه کامل ژوئن را “ماه توت فرنگی” می نامند تا نشانه رسیدن توت ها باشد که در ماه ژوئن اتفاق می افتد. ماه دقیقاً پس از غروب خورشید در جنوب شرقی طلوع می کند و در ساعت 2:40 بعد از ظهر به حداکثر روشنایی خود می رسد. این همچنین یک ابرماه است ، به این معنی که ماه کامل در نزدیکترین نقطه ماهانه به زمین در مدار است و منظره ای بزرگتر به آن می بخشد. ماه یک رنگ طلایی دارد و فقط 20 دقیقه پس از غروب آفتاب قابل مشاهده خواهد بود – بنابراین در اوایل شب مطمئن شوید که بیرون می روید! برای اطمینان از از دست ندادن این ماشین حساب طلوع ماه. بالاخره این آخرین ابرماه سال 2021 است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>