چگونه مجلس بزرگ مو را برای روز جهانی آفرو 2021 تماشا کنیم


آیا برای مجلس بزرگ مو ثبت نام کرده اید؟ پخش ویژه زنده به مناسبت پنجمین سالگرد روز جهانی آفریقا در روز چهارشنبه ، 15 سپتامبر 2021 ، با شروع رویداد مجازی رایگان در ساعت 1:30 بعد از ظهر BST و به صورت آنلاین در روز جهانی آفرو برگزار می شود.

مجمع بزرگ مو که توسط پخش کننده تلویزیونی YolanDa Brown ، مجری اخبار Tashara Parker ، و بالرین فرانسوی Tais Vinolo ، ارائه می شود ، دانش آموزان ، مدارس و خانواده ها را از سراسر جهان دعوت می کند تا از تنوع موهای طبیعی ، لزج و دارای بافت نسبی تجلیل کنند. . در یک مطالعه اخیر توسط Pantene ، 93٪ از سیاه پوستان تبعیض مویی را تجربه کرده اند. طبق مطالعه دیگری که توسط روز جهانی آفرو انجام شده است ، مدرسه متداول ترین مکانی است که روایت های منفی درباره موهای آفریقا عادی می شود – و مجمع بزرگ مو قصد دارد آن را تغییر دهد.

“YolanDa Brown” ، مجری انگلیس ، “واقعاً ناراحت کننده است که مردم مجبور به گذراندن این مسئله شده اند زیرا موهایشان بخشی اساسی در شکل دادن به هویت و افزایش اعتماد به نفس است. به POPSUGAR گفت. “تغییر باید از آموزش ، درک و رشد الهام گرفته شود. بسیاری از افرادی که درک منفی خاصی از موهای آفریقا دارند ، فقط به دلیل عدم درک کافی این دیدگاه را دارند. نشان دادن داستان ها و تصاویر مثبت در اطراف موهای آفریقایی مهم است ، و همچنین با افرادی که تجربه شخصی ندارند و به این نوع مو پیوند ندارند ، تعامل داشته باشید. این برخی از تابو یا اطلاعات غلط پیرامون آن را از بین می برد. “

وی افزود: “من افتخار می کنم که امسال در روز جهانی آفریقا شرکت داشته باشم.” “از اینکه جشن تنوع مو را با میلیون ها کودک و خانواده های آنها در سراسر جهان برگزار می کنم ، بسیار افتخار می کنم ، همانطور که من مجلس بزرگ مو 2021 را ارائه می دهم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجلس بزرگ مو ، POPSUGAR را بررسی کنید ، و در این رویداد در روز جهانی آفرو ثبت نام کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>