چگونه مجلس بزرگ مو را برای روز جهانی آفرو 2021 تماشا کنیم

[ad_1]

آیا برای مجلس بزرگ مو ثبت نام کرده اید؟ پخش ویژه زنده به مناسبت پنجمین سالگرد روز جهانی آفریقا در روز چهارشنبه ، 15 سپتامبر 2021 ، با شروع رویداد مجازی رایگان در ساعت 1:30 بعد از ظهر BST و به صورت آنلاین در روز جهانی آفرو برگزار می شود.

مجمع بزرگ مو که توسط پخش کننده تلویزیونی YolanDa Brown ، مجری اخبار Tashara Parker ، و بالرین فرانسوی Tais Vinolo ، ارائه می شود ، دانش آموزان ، مدارس و خانواده ها را از سراسر جهان دعوت می کند تا از تنوع موهای طبیعی ، لزج و دارای بافت نسبی تجلیل کنند. . در یک مطالعه اخیر توسط Pantene ، 93٪ از سیاه پوستان تبعیض مویی را تجربه کرده اند. طبق مطالعه دیگری که توسط روز جهانی آفرو انجام شده است ، مدرسه متداول ترین مکانی است که روایت های منفی درباره موهای آفریقا عادی می شود – و مجمع بزرگ مو قصد دارد آن را تغییر دهد.

“YolanDa Brown” ، مجری انگلیس ، “واقعاً ناراحت کننده است که مردم مجبور به گذراندن این مسئله شده اند زیرا موهایشان بخشی اساسی در شکل دادن به هویت و افزایش اعتماد به نفس است. به POPSUGAR گفت. “تغییر باید از آموزش ، درک و رشد الهام گرفته شود. بسیاری از افرادی که درک منفی خاصی از موهای آفریقا دارند ، فقط به دلیل عدم درک کافی این دیدگاه را دارند. نشان دادن داستان ها و تصاویر مثبت در اطراف موهای آفریقایی مهم است ، و همچنین با افرادی که تجربه شخصی ندارند و به این نوع مو پیوند ندارند ، تعامل داشته باشید. این برخی از تابو یا اطلاعات غلط پیرامون آن را از بین می برد. “

وی افزود: “من افتخار می کنم که امسال در روز جهانی آفریقا شرکت داشته باشم.” “از اینکه جشن تنوع مو را با میلیون ها کودک و خانواده های آنها در سراسر جهان برگزار می کنم ، بسیار افتخار می کنم ، همانطور که من مجلس بزرگ مو 2021 را ارائه می دهم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجلس بزرگ مو ، POPSUGAR را بررسی کنید ، و در این رویداد در روز جهانی آفرو ثبت نام کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>