چگونه موهای نهایی ناخن های قرمز Symone’s Drag Race برنده شدند

[ad_1]

کل جهان از آن زمان تغییر کرده است مسابقه کشیدن RuPaulفصل سیزدهم برای اولین بار در روز سال نو آغاز شد ، اما بعد از فینال جمعه ، مسابقه را بکشید طرفداران در همه جا یک ملکه سلطنتی جدید دارند: سیمون، فردی خنده دار ، شوخ ، با استعداد و کاملاً اصیل اهل لس آنجلس از طریق کانوی ، آرکانزاس.

سیمون در تمام طول فصل تحویل داده است – در باند فرودگاه ، در (بیشتر) چالش ها ، در همگام سازی لب ها – و او به تنهایی روش گفتن کلمه “کارخانه” توسط اکثر ما را تغییر داده است. (اکنون ناپایدار است.) سیمون برای بازی در فصل سیزدهم نیامد. او آمد تا قتل کند ، و در حالی که باقی مانده بود این کار را کرد جهنم سیاه. رویکرد سیمونه برای کشیدن همیشه جشن فرهنگ سیاه و کل او بوده است مسابقه را بکشید بسته واقعا یک نامه عاشقانه به آن بود. سیمونه از نگاه مایل طولانی خود ، باند سفید “نام آنها را بگویید” ، تا نگاه نهایی با نوارهای برجسته خود ، نتوانسته عشق فرهنگ و زیبایی شناسی آن را با جهان به اشتراک بگذارد.

فینال جمعه با یک توپ آغاز شد: چهار نامزد نهایی باید سه ظاهر متفاوت را به نمایش بگذارند. طبیعتاً سیمون هر سه نفر را از پارک بیرون انداخت ، اما چیزی که مغز زیبایی ما را به صدا درآورد ظاهر “Red All over” او بود. برای این دسته ، او یک لباس قرمز و کوچک قرمز پوشیده از حاشیه پوشید – که در واقع فقط یک تن از ناخن های اکریلیک با اسپری بود. جزئیات ، از گوشواره های متناسب ناخن گرفته تا ناخن های پا خیلی بلند که از روی سکوهایش آویزان شده بودند ، کاملاً خوشحال کننده بود ، اما مو، عزیز. چیزی کمتر از حماسه نبود. کلاه گیس بلوند او یک جفت دم اسبی بلند به خود می بالید ، اما به جای اسکرچی های سنتی ، به نظر می رسد دست ها اسب ها را سر جای خود نگه داشته اند.

این کار “اگر ناخن نمی پوشید ، کش نمی کشید” را به ارتفاعات کاملاً جدید می رساند. Symone بسیار زیبا – زیبا ، بدجنس ، بسیار سبک و مفهومی است. اما مسلماً ، ظاهری درخشان در خلأ ایجاد نمی شود و سیمونه یک عضو پر افتخار حامل کارت خانه آوالون است ، خانواده درگیری مشترک او که به او کمک می کند ایده های خود را به جادو تبدیل کند. خواهر درگ سیمونه ، مسابقه را بکشید جیگی گود ، فینالیست فصل 12 و عضو و مدیر خلاق House of Avalon ، مارکو مونرو در کنار ملکه برنده کار کردند تا این نگاه را از تخیل به واقعیت تبدیل کنند. ما با این دو گپ زدیم تا در مورد مفهوم ، توسعه و الهام ظاهری بحث کنیم.

مفهوم

“تمام نگاه های سیمون برای روایت یک داستان است – به عنوان مثال ، سیاه و سفید ، قرمز و ظرافت او [finale looks] گذشته ، حال و آینده را از طریق سیمون نشان می دهد “، گود توضیح می دهد.

هدف از این فینال ادامه دادن روایتی بود که وی در کل فصل شروع به گفتن می کرد ، اما با یک کمان کوچک و کامل برای جمع بندی همه چیز. ظاهر ناخن ، که گود آن را “کاملاً سیمون” می نامد ، نشان دهنده حال است. این نگاه به معنای تجسم سیمون به عنوان یک شخصیت ، بوگوتوی دی استبور-اه – نوعی دختری که هر هفته ناخن های خود را تمام می کند و ممکن است فقط به اندازه کافی اکریلیک در آپارتمان خود ظاهر شود تا لباس درست کند. برای خانه آوالون ، این نوع مرجع بودن اما کاملاً واضح در لباس ، جزئیات کمی که یک داستان را تعریف می کنند (یا به شما اجازه می دهند یک ایده را ارائه دهید) “چشمک” نامیده می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>