چگونه موهای هیلاری داف از رنگ آبی پاستلی به بلوند پلاتینیوم رسید

[ad_1]

اگر تا به حال موهای خود را در طیف ROYGBIV به رنگ رنگی درآورده اید ، می دانید که بیرون آمدن این مواد هنگام آماده شدن دوباره برای تغییر چقدر سخت است. ولی هیلاری داف فقط آن را آسان به نظر می رسد در 8 آوریل ، این بازیگر موهای سفید بلوند جدید خود را فاش کرد که اکنون تا کمر گسترش یافته است. با توجه به اینکه سایه آبی پاستلی کمتر از یک ماه پیش داشت ، این یک شاهکار چشمگیر است.

“آیا متوجه شده اید که من بلوند هستم …. و راپونزل ؟؟؟” داف در یک پست اینستاگرامی نوشت. “@ nikkilee901 تو الهه موی پری هستی و من از تو سپاسگزارم که تمام کارهای موهام رو با من کردی. مخصوصاً بخاطر همه مراقبتهای مهربانانه ای که موهای من رو باهاش ​​درمان میکنی وقتی مجبور شدی کاری که بهت می کنم رو لغو کنی.”

رنگ شناس داف ، نیکی لی از سالن Nine Zero One در لس آنجلس ، از طریق بیانیه مطبوعاتی نحوه بازیگر “از آبی آسمان به آفتاب بهار” را شکست. به گفته لی ، فقط هشت ساعت و دو دور از محلول پاک کننده رنگ طول کشید تا تمام رنگدانه آبی از موی داف خارج شود. سپس ، برای روشن شدن موها به رنگ بور پلاتین ، از چند فرمول مختلف Redken درجه حرفه ای استفاده کرد.

برای افزودن طول به موهای داف ، استفاده از اکستنشن ضروری است. لی توضیح می دهد: “من و لیزا ساترون از یک ترکیب Great Longs از نوارهای افزودنی و پسوندهای متصل به کراتین جداگانه در 18 اینچ و 20 اینچ استفاده کردیم.” “ما نوارهای کاغذی ریشه دار و قرمز را در پشت سر و نوارهای اضافی نوک کراتین را در جلو و پهلو مخلوط کردیم تا متحرک ترین ظاهر بدون دردسر باشد.”

متأسفانه ، این تحولی نیست که شما به راحتی در خانه یا بدون یک متخصص مجاز مجبور شوید – اما اگر در بازار یک محصول ترمیم کننده مو برای تسکین موهای آسیب دیده از حرارت یا رنگی مانند داف هستید ، همیشه وجود دارد در سیستم درمان رایج ترمه بلورین ، درمان ترمیم کننده پیوند لی برای حفظ سلامت موهای داف در طول جلسه روشنایی خود استفاده می کرد. [Lee co-created the brand.]

ما در مورد شما چیزی نمی دانیم ، اما این ظاهر جدید ما را بیش از پیش برای یک تغییر شکل شدید مو در بهار خارش می دهد. درست برگردید ، ما نمی خواهیم با رنگی هایمان تماس بگیریم.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، روال زیبایی صبح مارتا استوارت را ببینید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>