چگونه می توان از ابروهای کاملاً پراکنده ابروهای پر و پر به دست آورد – نکات مربوط به آرایشگران

[ad_1]

ابروهای پرپشت و پرزدار این روزها آنقدر مد هستند که به نظر می رسد مردم برای به دست آوردن آنها تلاش های بی حد و حصر می کنند. قرارهای بیشماری برای آرایش ، اکستنشن ، کاشت کامل ابرو – همه گزینه های معتبری برای کسی است که به طور طبیعی موهای کم پشت دارد ، اما گاهی اوقات تنها چیزی که شما برای داشتن این ظاهر لازم دارید ، کمی آرایش ، ابزارها و تکنیک های مربوط به حقوق ، بعلاوه برخی از تمرینات است.

این را از آرایشگر مری فیلیپس بگیرید ، که با صاحبان برجسته ابرو کیم کارداشیان ، هایلی استاینفلد و جنیفر لوپز و دیگران کار می کند. با توجه به نکات وی ، دستیابی به ظاهری کامل و پر از ابرو در واقع کاملاً ساده است. او می گوید: “از برس ابرو دار استفاده کنید.” انتخاب مورد علاقه وی قلم موی زاویه دار دو طرفه تویزرمن است [Phillips is a spokesperson for the brand] زیرا “آن واقعاً دارای موهای ظریف و متراکم است ، که به ایجاد توهم ابروهای طولانی تر کمک می کند.” انتخاب های مشابه شامل برس Anastasia Beverly Hills Firm Angled Brush و Sephora Collection Makeup Match Angled Liner Brush (که از نظر فنی برای ابروها نیست اما دارای موهای کاملاً متراکم است).

فیلیپس توصیه می کند یک پودر ابرو (مانند Sigma’s Best of Beauty-fit Color Shape Brow Powder Duo) بگیرید که سایه ای روشن تر از رنگ ابرو شماست. “به آرامی موها را شانه کنید [with the brow brush]؛ به روشی که موهای ابرو به طور طبیعی رشد می کنند را دنبال کنید ، اجازه دهید موها به شکل ابرو درآیند ، “سپس توضیح دهید:” ژل ابرو را که ترجیح می دهید اضافه کنید تا ظاهر را در محل خود حفظ کنید. “

برس موی زاویه دار Tweezeerman & Spoolie در پس زمینه سفید

قلم موی زاویه دار Tweezeerman & Spooley

Sigma Beauty Color & Shape Brow Powder Duo در پس زمینه سفید

سیگما Color & Shape Brow Powder Duo

داشتن ابروهای کمیاب و طبیعی ممکن است در عصر ابروهای صابونی و افراد مشهوری مانند Cara Deleignign به عنوان یک نقطه ضعف احساس شود – اما کیتی جین هیوز ، آرایشگر ، که خود دارای ابروهای پراکنده است ، اشاره می کند که در واقع به شما “سلطنت آزاد” می دهد تا بتوانید با شکل ، تراکم و رنگ تنها مشکل این است که “اکثر مردم نمی دانند کجا باید رفت [apply their makeup] زیرا آنها آن راهنما را ندارند [for shaping]”

توصیه او این است که اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، از مداد ابرو استفاده کنید تا شکل کلی مورد نظر خود را به آرامی ترسیم کند. مداد ابرو Refy مورد علاقه فعلی او است ، اما ما همچنین با مداد ابرو ابریشم صاف جورجیو آرمانی (یکی دیگر از برندگان بهترین زیبایی) جزئی هستیم.

در غیر این صورت ، می توانید با آموزش ابرو به صورت گام به گام Hughes به نیت-ریتی برسید. روند کلی او استفاده از ترکیبی از ابرو ابرو (با برس تیز و زاویه دار برای دقت) و قلم ابرو مانند Glossier’s Brow Flick برای کشیدن موهای جداگانه ابرو است. برای به دست آوردن واقعی ترین موهای ممکن ، نوک قلم را نزدیک قسمت پایین ابرو قرار داده و به آرامی به سمت بالا حرکت دهید. تنها کاری که پس از آن انجام می شود این است که کانسیلر مورد علاقه خود را در پایین پایین ابروها بکشید تا یک لبه تیز و تمیز ایجاد شود.

مداد ابرو ابریشم صاف جورجیو آرمانی در زمینه سفید

مداد ابرو ابریشم صاف جورجیو آرمانی

Glossier Brow روی پس زمینه خاکستری بزنید

هر کدام از روش های ابرو پر و کرکی را که ترجیح می دهید ، فقط بخاطر داشته باشید که ابروهای همه متفاوت است. مهم نیست که همه ما چقدر دوست داریم روی آنها وسواس داشته باشیم ، اما در پایان روز ابروها فقط ابرو هستند. هرچه بیشتر از این طریق به آنها نزدیک شوید ، لذت بازی با آنها را بیشتر خواهید داشت.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد ابروها:


اکنون ، ببینید میکروبلیدینگ برای اولین بار چگونه است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>