چگونه می توان از پوست خود پس از انجام لیزر در مطب مراقبت کرد

[ad_1]

عوامل رشد با تقویت تولید پروتئین های ساختاری در بدن مانند کلاژن و الاستین که هر دو برای حفظ خاصیت کشسانی پوست مهم هستند ، م workثر هستند ، اما همچنین از اجزای اساسی در بازسازی پوست هستند. برخی از متخصصان پوست معتقدند که موثرترین روش برای استفاده از فاکتورهای رشد روی پوست شما پس از لیزر ، درمان PRP است که از سرم زیستی خود ساخته شده است.

در مورد مواد موثره مانند فاکتور رشد اپیدرم (EGF) ، این مواد در طولانی مدت کار می کنند. بنابراین ، هیچ دلیلی وجود ندارد که آنها را به خودی خود وارد رژیم بعد از لیزر کنید. پس از اتمام دوره بهبودی هفت تا 10 روزه ، می توانید یک محصول حاوی فاکتور رشد را به همراه رتینول به رژیم خود وارد کنید تا از ساختار کلاژن و الاستین در پوست (که مسئول جلوگیری از چروک و پوست هستند) پشتیبانی کند. افتادگی ، به ترتیب).

آرایش بپوشید

از آنجا که پس از دو تا سه روز پوست به طور قابل توجهی بهبود می یابد ، اگر مجبور به انجام کار یا تماس زوم هستید ، می توانید آرایش کنید. شمبان می گوید: “در این مدت آرایش مواد معدنی را انتخاب کنید.” “اغلب ما متوجه نمی شویم که ترکیبات شیمیایی یا موادی که سعی در جلوگیری از مراقبت از پوست داریم ممکن است در آرایش ما وجود داشته باشد. کار سخت ، تلاش و هزینه را لغو نکنید [of your laser treatment]”

شما همچنین می توانید برای به حداقل رساندن پوست پس از لیزر در برابر ویروس ها و باکتری ها ، یک سیستم آرایش بدون لمس یا یک دستگاه تمیز کننده برس آرایشی مانند Brushean Makeup Brush Sanitizer را در نظر بگیرید.

تصویر محصول

ضدعفونی کننده برس آرایشی Brushean

یک هفته تا 10 روز پس از درمان

فرانک می گوید: “در حدود یک هفته به مردم می گوییم که می توانند به سرم و رژیم های مراقبت از پوست خود بازگردند.” اگر هنوز از استفاده از لایه بردارهای عمیق نفوذ مانند اسید گلیکولیک یا رتینوئیدهای حساس عصبی هستید ، می توانید از یک لایه بردار ساینده کمتر مانند اسیدهای پلی هیدروکسی (PHA) ، اسید سالیسیلیک ضد التهاب یا آنزیم های ملایم استفاده کنید. اما در نهایت ، شما می خواهید رژیم پیش لیزر خود را از سر بگیرید.

هنری می گوید: “آنتی اکسیدان ها و رتینوئیدها که کلاژن می سازند ، پس از لیزر کاملاً ضروری هستند.” “آنها از پوست محافظت می کنند و از آسیب بیشتر جلوگیری می کنند ، در حالی که روند پیری را کاهش می دهند و باعث افزایش رنگ پوست می شوند. من به بیمارانم می گویم که پس از بهبود کامل پوست ، از آنتی اکسیدان در AM و رتینوئید در PM استفاده کنید.”

پس از اتمام روند بهبودی ، تقریباً طی چهار تا شش هفته آماده شوید تا برای دوره بعدی درمان خود به مطب بروید ، پس از آن زمان می توانید روند بهبودی را دوباره دوباره شروع کنید تا سری کامل شود. سرانجام ، اگرچه این متخصصان به ما کمک کردند تا روند بهبود پوست را در طی هفته اول پس از درمان مشخص کنیم ، اما همیشه از توصیه های متخصص پوست یا جراح پلاستیک استفاده کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اکنون درباره لیزر بیشتر بخوانید:


خواندن تمام شد؟ دالی پرتون را ببینید که تکامل نگاه نمادین خود را از بین می برد:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>