چگونه می توان با استفاده از Siri آب را از آیفون خود خارج کرد

[ad_1]

kaansanity

این یکی شگفت انگیز است! # آیفون هک # آیفون هک # ترفند آیفون # ترفندهای آیفون

sound صدای اصلی – aakaanksh

آیا فقط من دست و پا چلفتی هستم ، یا اینکه تقریباً خشک بودن آیفون خود تقریباً غیرممکن است؟ هر چقدر هم که تلاش می کنم ، در بعضی از مواقع گوشی من به ناچار در آب می افتد. اگر این اتفاق برای شما هم افتاده باشد ، شما احتمالاً تمرین را می دانید: به آشپزخانه فرار کنید ، برنج را در کیسه ای بریزید ، تلفن خود را داخل آن بچسبانید و ناامیدانه امیدوار باشید که صدها دلار برای یک تلفن جدید هزینه نکنید. اگر شما به اندازه من بدشانس باشید ، برنج در درگاه شارژ تلفن شما گیر می کند و شما این سوال را در ذهن خود ایجاد می کنید که آیا می توانید کمی استراحت کنید؟

اما با تشکر از کاربر TikTokkaansanity ، من اکنون یک هک نجات دهنده را می شناسم که بسیار آسان تر است. با استفاده از این هک ، می توانید به سادگی از سیری (!) بپرسید که چه کسی صدایی پخش می کند که آب را بیرون می کشد ، آب را از بلندگوهای خود خارج کنید. من در مورد شما نمی دانم ، اما من فکر نمی کنم هک های آیفون خیلی سردتر و غیرمنتظره تر از آن شوند! آنچه در اینجا لازم است انجام دهید:

  1. حتماً بارگیری برنامه “میانبرها” در iPhone خود را انجام دهید.
  2. به این وب سایت Water Eject بروید ، که اولین پیوندی است که در هنگام Google “میانبر آب” ظاهر می شود.
  3. روی “دریافت میانبر” کلیک کنید.
  4. دفعه بعدی که تلفنتان خیس شد ، دکمه روشن / خاموش را نگه دارید تا به Siri دسترسی پیدا کنید.
  5. بگویید “سلام سیری ، میانبر بیرون انداختن آب”. سیری صدایی را پخش می کند که آب بلندگوهای شما را تکان می دهد.

من فقط چند یادداشت در مورد این هک آیفون دارم. اول ، در حالی که آب از بلندگوهای شما خارج می شود ، ممکن است از درگاه شارژ خارج نشود. دوم ، وقتی سعی کردم این میانبر را از وب سایت بارگیری کنم ، تلفن من آن را باز نمی کند. اعلانی ظاهر شد که می گوید میانبر نمی تواند باز شود زیرا تنظیمات امنیتی من اجازه میانبرهای غیرقابل اعتماد را نمی دهند. اگر مورد دوم برای شما پیش آمد ، ممکن است بخواهید تنظیمات خود را تغییر دهید یا فقط با چسباندن به کیسه و ماده خشک کننده در خانه ، مانند یک بسته سیلیس ، آن را ایمن بازی کنید. در هر صورت ، موفق باشید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>