چگونه می توان تست شخصیت شناسی رنگ را از TikTok انجام داد

[ad_1]

در حالی که بیشتر افراد از طریق علائم زودیاک و نمودارهای تولد به اعماق شخصیت خود فرو می روند ، آیا می دانید با یک رنگ می توانید چیزهای زیادی درمورد کیستید یاد بگیرید؟ آخرین روند تصاحب TikTok آزمون شخصیت رنگی است که اساساً می گوید همه ترکیبی از چهار رنگ هستند. تست شخصیت علاوه بر تطابق شما با زیبایی رنگی مانند “عمق اقیانوس” یا “نیروی دریایی” ، تجزیه و تحلیل دقیق ویژگی های شخصیت شما را ارائه می دهد. در حالی که برخی از رنگها با توصیفات شاعرانه ای مطابقت دارند مانند: “هرچه احساسات خود را با من عمیق تر کنید ، می توانید من را نزدیکتر بشناسید” ، برخی دیگر با خندوانه بیرحم هستند. به عنوان مثال ، رنگ “جوانه” نشان دهنده “کمال گرای تنبلی است که در یک خانه گیر کرده است”.

این TikTokers از کجا نتیجه می گیرند و شخصیت رنگ آنها چگونه تعیین می شود؟ اگر مثل من هستید و بدون شانس مستقیم به بخش نظرات می روید ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم:

این آزمون را می توان از طریق ktestone.com مشاهده کرد ، در اینجا سوالات متفاوتی از موضوعات عمومی مانند پویایی دوستی گرفته تا س moreالات خاص تری مانند نحوه آماده سازی برای سفر از شما خواسته می شود. با پاسخ دادن به همه س questionsالات ، به رنگ خود اختصاص داده می شوید و اطلاعات دقیق (و بعضاً مبهم) درباره شخصیت رنگی خود و همچنین سایر مواردی که با آنها سازگار هستید ، در اختیار شما قرار می گیرد.

اگرچه نتایج دقیقاً به اندازه جدی بودن Spotify شما جدی به نظر می رسد؟ روند ، تست رنگ شخصی یک ربات نیست که نتایج تصادفی ایجاد کند. این سیستم مبتنی بر سیستم پروفایل شخصیت True Colors است که توسط Don Lowry در سال 1978 ایجاد شده است. مطابق با تئوری مزاج شخصیت ، این آزمون مدرن سطح آبی ، نارنجی ، سبز و طلای شما را اندازه گیری می کند تا یک ترکیب رنگی منحصر به فرد ایجاد کند. دو رنگ غالب نشان دهنده ذات شخصیت شما هستند ، بنابراین شخصیت های سبز متفکرانی مستقل هستند ، شخصیت های طلایی برنامه ریز عملی هستند ، شخصیت های نارنجی عمل گرا هستند و شخصیت های آبی مردم گرا هستند.

نمی دانید رنگ شما چیست؟ آماده شوید تا بو داده شوید (همه چیز از سرگرمی خوبی برخوردار است!) ، و فراموش نکنید که نتایج خود را در زیر هشتگ #ColorPersonalityAnalysis در TikTok اضافه کنید تا دوقلوهای رنگی خود را پیدا کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>