چگونه می توان دم اسبی حباب را ناخن زد

[ad_1]

بعد از اینکه محصولات مرطوب کننده خود را روی طول موهایتان استفاده کردید ، موهای خود را به یک دم اسبی بالا کشیده و اسپری کنید. سپس ، با استفاده از برس ، موهای شل خود را اذیت کنید. به گفته کوی ، قلم مو باعث می شود این اذیت بزرگتر و نرم تر شود نسبت به این که بخواهید از شانه استفاده کنید. “چند اینچ پایین برو [from the base of the ponytail] او توضیح می دهد و با برس و اسپری موی خود را اذیت کنید ، سپس به آرامی صدمه زدن را صاف کرده و الاستیک دیگری را در زیر قسمت آزار دهنده قرار دهید. ” “اگر بافت موی شما پیچیده تر است ، سویی اولودل ، آرایشگر ، قبلاً چنین پیشنهادی را داده است جذابیت برای شروع با گرفتن ژل مورد علاقه خود را به پایین لرزیدن پایه. او طرفدار Shine N ‘Jam Edge Magic است ، اما محصولی مانند Black Castor Miracle Extra Hold Gel ژل آفریقایی پراید که جایزه بهترین زیبایی سال 2019 را از آن خود کرد نیز م worksثر است.

گتی ایماژ

یکی دیگر از روش های فوق العاده محبوب برای ایجاد دم اسبی حبابی با کمک اکستنشن است. (بافت های پیچ و خمدار و پیچ و خم می خواهند با موهای مارلی به این هدف برسند.) تسویه حساب خود را مانند یک فن پخش کنید ، سپس پسوندها را بگیرید و در وسط آن را با یک الاستیک محکم کنید. وقتی موهایتان در جای خود قرار گرفت ، می توانید شروع به ایجاد حباب کنید.

هنگامی که سانی بروک آرایشگر در حال ایجاد دم اسبی حبابی خود است ، او دوست دارد یک روش “فن” مشابه انجام دهد و هر قسمت را با انگشتان خود بکشد تا شکل ایجاد کند.

اگر علاقه زیادی به الاستیک های قابل مشاهده ندارید ، می توانید هر قسمت را با یک تکه کوچک مو بپیچید. “دو راه برای ایمن سازی مو در اطراف الاستیک وجود دارد: یک سنجاق بابی به سمت پایین یا اگر اضافی هستید ، می توانید یک پایه مو کوچک در الاستیک قرار دهید و قسمت گرد آن بیرون باشد ، موها را به دور الاستیک و موی خود را چند بار سنجاق کنید ، و سپس قطعه مو را از طریق سنجاق بچسبانید و آن را از طریق الاستیک پایین بکشید. ”

یک نگاه دم اسبی حبابی از بیانسه Black Is King است، در دیزنی +.با احترام دیزنی

اگر دوست دارید الاستیک ها – خلاق باشید. ما عاشق چهره سازی ادوارد اسمیت-رابرتز (معروف به ادوارد Sizzahands) هستیم که در آن پفک ها توسط حباب های الاستیکی که همگی در دهه 90 استفاده می کردیم ، با هم نگه داشته می شوند. بنابراین واقعاً ، شما می توانید با تزئینات دیوانه شوید: کمان ، اسکرچین ، سیم – شما آن را نامگذاری می کنید.

حالا بیرون بروید و بگذارید موهای شما بهترین حباب خود باشد.


اکنون ، این موادی را بررسی کنید:


حتی گاهی اوقات متخصصان زیبایی به مشاوره نیاز دارند:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>