چگونه می توان روند مد تابستانی دهه 70 را در سال 2021 پوشید

[ad_1]

ایده کامل “روند مد” از دهه 1970 آغاز شد. این یک دهه مد ، سرگرمی و آزمایش سبک شخصی بود. زیبایی شناسی دشتی لورا اشلی همزمان با سبک پانک ویوین وستوود که از آن دوران تعریف می شد ، محبوب بود. صحنه دیسکو در استودیو 54 در کنار ظاهر شلوار جین آبی کاملا آمریکایی سر و صدا بود. در دهه 70 اتفاقات زیادی رخ داده است – از جمله لباسهای کم پشت و نازک هالستون از نبرد ورسای – و ما در حال انتخاب منطقه ای از شش روند نمادین مد هستیم که جذابیت فوری (و آسان) دهه 70 را به لباس های تابستانی شما اضافه خواهد کرد.

وقتی بسیاری از ما به تعریف لحظات مد دهه 70 فکر می کنیم ، به سرعت به سراغ شلوارهای گشاد ، کفش های سکویی و احیای TikTok موهای پر فارا فاوست می رویم. اما دهه 70 دهه ای التقاطی بود که برای اولین بار تنوع در مد را شاهد بود. مدل های سیاه و سفید به طور عادی در راه های بین المللی و جلد مجلات تبدیل می شدند ، گلم راک مردان را به آزمایش آرایش ترغیب می کرد و زنان از شخصیت های فیلم مانند آنی هال که معروف لباس مردانه پوشید. دهه 1970 دهه ای گسترده بود که بسیاری از روندهای محبوب امروزی مد – مانند چاپهای گل روانگردان ، تاپ های کوتاه ، ست های هماهنگ ، لباس های بلند ، شلوارهای گشاد ، قلاب بافی و عینک های آفتابی بزرگ – به سبک آمدند و هرگز خارج نشدند.

به خواندن برخی از شاخص ترین روندهای مد 1970 و نحوه بازآفرینی ظاهر تابستان 2021 ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>