چگونه می توان رژ لب رایگان لوازم آرایشی MAC را در ژوئیه 2021 تهیه کرد

[ad_1]

نمای بالای رژ لب ها

اگر یک چیز بیشتر از رژ لب دوست داریم ، آن رژ لب رایگان است. و این دقیقاً همان چیزی است که MAC Cosmetics فقط برای دو روز ارائه می دهد – بنابراین باید سریع باشید. برای جشن گرفتن این امکان که دوباره بتوانید در این هفته با دوستان خود جمع شوید ، MAC 20000 رژ لب دارد که می تواند آنلاین و فروشگاهی در سراسر انگلیس اهدا کند.

در روز پنجشنبه 22 جولای می توانید با هر خرید در maccosmetics.co.uk رژ لب پودری بوسه (به ارزش 19.50 پوند) دریافت کنید. شما می توانید از بین سایه ها انتخاب کنید: احترام (قرمز آجری گرم) ، حرکت شاد (قهوه ای گل رز روشن) و مکاشفه تکان دهنده (قرمز تند). هیچ کدی لازم نیست ، اما این تا زمانی است که سهام باقی بماند بنابراین اگر می خواهید به یک freebie دسترسی پیدا کنید ، منتظر نمانید.

در جمعه 23 ژوئیه ، همان پیشنهاد در فروشگاه (فقط در فروشگاه های شرکت کننده ، که می توانید در وب سایت MAC پیدا کنید) برگزار می شود با گزینه ای برای انتخاب بین Lady Bug (قرمز گوجه فرنگی) یا See Sheer (صورتی گریپ فروت) ، که 17.50 پوند ارزش دارد. البته همین امر تا زمانی که سهام در فروشگاه باقی نماند معتبر است. اگر برای پر کردن برخی از محصولات MAC مورد علاقه خود به نشانه ای نیاز داشتید یا محصولات جدیدی را امتحان کردید ، اینجاست!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>