چگونه می توان لایک ها را در عکس های اینستاگرام مخفی کرد

[ad_1]

اینستاگرام رسماً ویژگی جدیدی را ارائه داد که به مردم اجازه می دهد پس از تحریک تحولات برای نزدیک به دو سال ، “لایک” را بر روی عکس های خود پنهان کنند. مدیر عامل اینستاگرام ، آدام ماسری ، اعلام کرد برنامه اشتراک عکس با این قابلیت در سال 2019 آزمایش می کند و پس از ماه ها آزمایش ، این ابزار برای اولین بار در 26 مه برای همه کاربران فعال شد. این یک ویژگی اختیاری است که اینستاگرام امیدوار است تجربه پلتفرم را کاهش دهد و رقابت را در بین جامعه خود کاهش دهد.

افراد می توانند “پسندیدن” هایی را که در خبرمایه خود می بینند و همچنین تعداد “پسندیدن” و بازدیدهای ویدیویی دیگران را محدود کنند. با مراجعه به بخش جدید ارسال ها در تنظیمات ، می توانید تعداد موارد در خوراک خود را مخفی کنید. قبل از ارسال می توانید “پسندیدن ها” را در عکسهای خود پنهان کنید ، یا پس از پخش مستقیم یک پست ، به عقب برگردید و آنها را خاموش کنید. تقریباً مانند قابلیت پنهان کردن نظرات ، این ابزار می تواند مورد به مورد نیز مورد استفاده قرار گیرد.

کارولین مرل ، رئیس ارتباطات سیاست جهانی اینستاگرام ، تأیید کرد که این تاثیری بر الگوریتم و نحوه اولویت بندی پست ها در خبرخوانی نخواهد داشت. این تیم اذعان می کند که هنوز هم بسیاری از کاربران “پسندیدن ها” را برای شناسایی موارد محبوب و پرطرفدار مفید می دانند ، اما امیدوارم این انعطاف پذیری به کسانی که ترجیح می دهند فقط بر روی محتوای عکس ها و فیلم ها تمرکز کنند ، آرامش خاطر را ایجاد کند. در چند هفته آینده ، این کنترل ها به فیس بوک نیز وارد می شوند. در آینده نحوه استفاده از ویژگی جدید را از نزدیک بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>