چگونه می توان نمودار تولد Spotify را با استفاده از ویژگی “فقط شما” پیدا کرد

[ad_1]

هیچ کس در Spotify کاملاً مثل شما نیست. این پیام از فردیت است که سرویس پخش جریانی امیدوار است شنوندگان پس از آغاز آخرین کارزار خود در 2 ژوئن ، از آن دور شوند. ویژگی “فقط شما” بر اساس عادات گوش دادن او ، آنچه را که کاربر را منحصر به فرد می کند برجسته می کند. این را در اواسط سال تجربه “بسته بندی شده” Spotify در نظر بگیرید.

نکته جالب توجه در مورد ویژگی جدید “نمودار تولد صوتی” است که در آن Spotify موسیقی متن را با تجزیه و تحلیل برترین هنرمندان خود تنظیم می کند. خورشید شما برترین هنرمندی است که طی شش ماه گذشته به او گوش داده اید ، ماه شما هنرمندی است که به او گوش می دهید و به بهترین وجه جنبه احساسی یا آسیب پذیر شما را نشان می دهد و طلوع شما هنرمندی است که اخیراً با او ارتباط برقرار کرده اید. این نوازندگان با یک لیست پخش وابستگی زودیاک جفت شوند؟ شما خیلی قدرتمند خواهید بود

تجربه “فقط شما” همچنین می تواند مهمانی شام رویایی شما را تعیین کند. سفره را برای کدام سه هنرمند می چینید؟ هنگامی که مهمانان مهمانی شام خود را انتخاب کردید ، Spotify یک لیست پخش با مضمون آهنگ های آنها را تنظیم می کند. این نیست کاملا یک وعده غذایی با هری استایلز ، اما اگر نزدیک نباشد لعنت.

علاوه بر این ویژگی های سرگرم کننده و شخصی ، این کمپین همچنین “سال آهنگ” (نحوه سفر موسیقی شما در دوره های زمانی مختلف) ، “زمان روز” (موسیقی و محتوای پادکست شما که صبح زود گوش می کنید) تعیین می کند یا اواخر شب) ، و ژانر / موضوعات (چگونه موسیقی و ژانرهای پادکست شما را براساس عادت های گوش دادن جدا می کنند).

با تعامل با ویژگی موجود در برنامه Spotify می توانید دریابید که “فقط شما” در چه سفر موسیقی قرار دارد. وقتی چیز جدیدی درباره سلیقه موسیقی خود یاد می گیرید ، به قلب خود (و آهنگ های مورد علاقه خود) گوش دهید.

منبع تصویر: اسپاتیفای

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>