چگونه می توان Bra-Top Trend 2021 را پوشید و از کجا می توان آنها را خرید

[ad_1]

در حالی که برخی از ما در سال 2020 ایده پوشیدن سوتین را کاملاً از بین بردیم ، امسال شاهد بالا آمدن بالای سوتین هستیم. به جای یک تیوب یا یک دستمال نوستالژیک ، شاهد هستیم که طرفداران مد در همه ماه ها گرم تر ، بالاتنه را انتخاب می کنند. ما در مورد سوتین واقعی شما صحبت نمی کنیم ، اما تاپ های الهام گرفته از سوتین که قرار است بیش از پنهان دیده شوند ، مانند یک خلق گل جادویی توسط Magda Butrym ، یک بژ اسپرت توسط Skims و موارد دیگر.

به چند نمونه از نحوه انجام آن نیاز دارید؟ نگران نباشید ، آنقدرها هم که فکر می کنید مشکل نیست. می توانید یکی را با یک ژاکت کش باف پشمی ، زیر بلیزر ، روی یک تی شرت بپوشید – گزینه ها واقعاً بی پایان هستند. بسته به اینکه در آخر چه قطعه ای خریداری می کنید و چگونه آن را سبک می کنید ، به سرعت خواهید فهمید که این روند در واقع ترسناک نیست. به خواندن ادامه دهید تا ببینید چگونگی جوانب مثبت این تابستان است و برخی از قطعات را نیز خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>