چگونه ناپدید شدن هتل سیسیل به Skid Row متصل می شود

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 12 اکتبر: یک زوج بی خانمان قبل از آغاز کار در 12 اکتبر 2007 ، در مرکز شهر Skid Row در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، قبل از طلوع بیدار می شوند تا اردوگاه خود را از بین ببرند.  مقامات شهر لس آنجلس اخیراً پرونده قضایی سال 2003 را كه از طرف مدافعان ساكنین ردیف بدون سرپناه بی خانمان كه از دستگیری به دلیل خوابیدن در پیاده روها شکایت داشتند ، حل كردند ، با وجود اینكه جای دیگری برای رفتن ندارند.  بر اساس معامله جدید ، افراد می توانند بین ساعت 9 شب تا 6 صبح در پیاده روهای لس آنجلس بخوابند به شرطی که جلوی درها یا راهروها را نگیرند یا پیاده رو را کاملاً مسدود نکنند.  طبق آمارهای اخیر منتسب به اداره خدمات بی خانمان لس آنجلس ، لس آنجلس اغلب به عنوان پایتخت بی خانمانهای ملت به دلیل 40،144 نفر ساكن در خیابانهای شهر و 73،000 بی خانمان در سراسر شهرستان شناخته می شود ، 73،000 بی خانمان شامل 10،000 خردسال است ، 24505 نفری که از یک بیماری روانی رنج می برند ، 8453 جانباز نظامی و نزدیک به 7200 قربانی سو abuse استفاده در خانه.  (عکس از دیوید مک نیو / گتی ایماژ)

منبع تصویر: گتی / دیوید مک نیو

نتفلیکس صحنه جنایت: ناپدید شدن در هتل سیسیل پرونده Elisa Lam ، دانشجوی 21 ساله کانادایی که در 19 فوریه 2013 در مخزن آب هتل سیسیل پیدا شد ، دوباره مرور می کند. این مجموعه داستان را با جزئیات تصادفات ناپدید شده وی ، با ارائه نظریه هایی به عنوان به آنچه ممکن است برای او اتفاق افتاده باشد ، و تجزیه و تحلیل یک فیلم آسانسور نگران کننده ، اما آن را به طور کامل در تاریخ واقعی Skid Row ، یا ، همانطور که کارآگاه جیم مک سوریلی آن را غیر مسئولانه می نامد ، “رایگان برای همه” ، که در آن مردم مجاز به در خیابان بخوابید ، مواد مخدر بخرید ، بدن آنها را بفروشید. “

منطقه اطراف هتل سیسیل Skid Row نام دارد که منطقه ای 56 بلوکی در مرکز شهر لس آنجلس است که بیش از 100 سال وجود داشته است. این یکی از فقیرترین مناطق در جهان است و تقریباً 8000 تا 10 هزار نفر در حال حاضر در آن ساکن هستند. دکتر داگ مونگین ، مورخ Skid Row خاطرنشان کرد: “تقریباً همه خدمات بی خانمان در این یک منطقه قرار دارند ، بنابراین در صورت بی خانمان بودن و کمک خواستن تنها مکان واقعاً Skid Row است و به یک محل تخلیه تبدیل شده است.” وی افزود: “پس از آزادی افراد از زندان یا زندان یا تسهیلات روانی ، آنها را در Skid Row رها می كنند زیرا شهر می خواست اطمینان حاصل كند كه این نوع افراد از بقیه لس آنجلس جدا می شوند.”

این اسناد با بهره گیری از داستان های ساکنان سابق هتل سیسیل ، از جمله کنت گیونز ، که پس از از دست دادن شغل خود در نیویورک در دهه 80 ، و مصاحبه هایی در که شرکت کنندگان از آن به عنوان “غرب وحشی” و “فضایی که مردم مجاز به رنج بردن هستند” یاد می کنند. در یک برهه ، مک سوریلی حتی داستانی را تعریف می کند که چگونه یکبار شاهد بود مردی فقط برای ارزش شوک سر کبوتر را می زد. با این حال ، این سریال قادر به اشاره به تاریخچه ارتباط Skid Row با سیستم های برتری سفید و چگونگی این مسئله که در نهایت منجر به اعتیاد ، جرم و جنبه های بهداشت روان در طول سال ها شده است ، نیست.

قسمت 1 صحنه جنایت: ناپدید شدن در هتل سیسیل.  ج  با مجوز از Netflix © 2021
منبع تصویر: Netflix

در دهه 70 ، Skid Row بیشتر از مردان سفیدپوست مجرد و مسن مصالحه می شد ، اما پس از “چندین دهه تفکیک نژادی مسکونی ، تبعیض شغلی و خط قرمز مالی” ، این منطقه به طور نامتناسبی توسط رنگین پوستان ، به ویژه سیاه پوستان آمریکایی آباد شد. در سال 1975 ، این شهر یک طرح توسعه مجدد را تصویب کرد ، که شامل “سیاست مهار” بود ، برنامه ای که افراد بی خانمان و آژانس های خدمات اجتماعی را در یک منطقه متمرکز می کند. مک سوریلی از آن به عنوان مکانی برای “مهار هرگونه اتفاق ناگواری که در بقیه شهرها اتفاق می افتد” نام برد ، اما هیچ اشاره ای به این واقعیت نشده بود که این امر عمدتا بر این گروه های حاشیه ای تأثیرگذار بوده و امروزه نیز در حال انجام است. این اسناد همچنین به این موضوع اشاره نمی کنند که چگونه بدون داشتن هیچ شخصی ممکن است به شدت بر سلامت روان وی تأثیر بگذارد.

طبق مطالعه انجام شده توسط UCLA ، از سال 2020 ، آمریکایی های آفریقایی تبار 34٪ از جمعیت بی خانمان LA را تشکیل می دهند ، اما فقط 8٪ از کل افراد را تشکیل می دهند ، در حالی که افراد Latinx 36٪ از جمعیت بی خانمان و 48٪ از مردم را تشکیل می دهند. از نظر بسیاری ، Skid Row می تواند مکانی دشوار برای فرار باشد زیرا از 25 شهر از 25 شهر لس آنجلس فقط 25 شهر برای افرادی که با بی خانمان روبرو هستند خدمات ارائه می دهند.

اینکه این “رمز و راز قتل وحشتناک” را در مکانی که مردم به سادگی در تلاشند برای زنده ماندن از آن استفاده کنند ، کاملاً غیرمسئولانه است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>